Paweł Małaszyński świętuje 20-lecie małżeństwa, publikując zdjęcia ze ślubu. Dwie dekady temu wyglądał jak inna osoba!

Paweł Małaszyński

Paweł Małaszyński

Paweł Małaszyński od prawie 30 lat jest w szczęśliwym związku. Muzyk pochwalił się ślubnym zdjęciem sprzed dwóch dekad. Jak bardzo zmienili się z żoną?

Paweł Małaszyński to aktor, który od kilku dekad regularnie pojawia się w najpopularniejszych polskich filmach i serialach. Gwiazdora pokochały tłumy kobiet głównie za sprawą serialu Magda M, który okazał się wielkim hitem TVN-u. Tam wcielił się w przystojnego prawnika Piotra Korzeckiego. W produkcji tej pojawił się u boku Joanny Brodzik, a rozgłos, jaki zyskali, zaskoczył nawet ich.

Magda M. to było apogeum mojej popularności, która mnie… przygniotła. Poprzez rolę w tym serialu zostałem w pewien sposób naznaczony, określony – mówił w wywiadach.

Kilkanaście lat temu byli jedną z najpiękniejszych par, które pojawiały się na ekranie, więc nic dziwnego, że widzowie z zapartym tchem śledzili ich losy. Chociaż aktor regularnie występuje w innych polskich hitach, to zdecydowanie Magda M stała się jego trampoliną do dalszej kariery.

Paweł Małaszyński – zdjęcia ze ślubu

Aktor nie może narzekać na brak zawodowych obowiązków i ciekawych propozycji płynących ze świata show-biznesu. Pomimo obecności w blasku fleszy udało mu się także w życiu prywatnym. W 2002 roku poślubił Joannę Chitruszko, którą zna od czasów liceum. Zakochani od wielkiego dzwonu pojawiają się razem na ściankach, ale zdecydowanie cenią sobie prywatność. Wspólnie wychowują dwoje dzieci. Ich syn Jeremiasz przyszedł na świat w 2004 roku, a młodsza siostra Lea dołączyła do niego dekadę później.

Aktor i jego żona świętują razem 20-lecie małżeństwa i prawie 30 lat wspólnej drogi przez życie. Z okazji porcelanowej rocznicy ślubu Paweł pochwalił się wyjątkowym zdjęciem z tego dnia, które połączył z ich aktualną fotografią.

Najdroższa Moja Dziewczyno.
Prawie 30 lat razem.
Dziś Nasze Porcelanowe Gody.
Wiem, że chcielibyśmy by czas zwolnił, byśmy nie czuli jego biegu… ale bez względu na wszystko, chcę żebyś wiedziała, że to dobre życie, jedno z lepszych jakie mieliśmy i wiem, że cały czas będziemy starać się je dobrze wykorzystać, ponieważ wierzę, że są takie losy ludzkie, które kiedy raz się splotą, pozostają nierozłączne.

Do zdjęcia sprzed lat dołączył bardzo wzruszający i romantyczny opis, a w komentarzach pojawiło się sporo życzeń i komplementów pod adresem zakochanych. Trzeba przyznać, że tych dwoje wyjątkowo do siebie pasuje i stanowią jedną z niewielu takich par w show-biznesie. Aktor bardzo się zmienił?


299550469_1031974507461798_8909002419557013556_n
Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko

Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko

Joanna Chitruszko, Paweł Małaszyński - premiera spektaklu

Joanna Chitruszko, Paweł Małaszyński - premiera spektaklu "Ślub Doskonały"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×