Szukaj

Małaszyński o roku, w którym stracił bliską osobę. „Wielu z nas musi się nauczyć żyć na nowo”. Poruszające…

Paweł Małaszyński

Paweł Małaszyński dodał nowy post na Instagramie. Podziękował fanom za wsparcie, którego udzielają mu w tym trudnym dla niego czasie.

Paweł Małaszyński stał się niesamowicie rozpoznawalny dzięki głównej roli w serialu Magda M. Chociaż widzowie uwielbiali jego serialową postać, to aktor do końca nie był z niej zadowolony. Wszystko przez fakt, że od tego momentu przyległa do niego łatka, której trudno jest mu się pozbyć:

Magda M. to było apogeum mojej popularności, która mnie… przygniotła. Poprzez rolę w tym serialu zostałem w pewien sposób naznaczony, określony – mówił w wywiadach.

Pomimo upływu czasu, gwiazdor nadal cieszy się sporą popularnością wśród fanów, którzy obserwują jego media społecznościowe. To właśnie z nimi tuż przed Świętami Bożego Narodzenia podzielił się smutnymi wieściami. Stracił bliską osobę, o czym poinformował w Wigilię. Kilka dni później dodał kolejny wpis, w którym podziękował internautom za wsparcie.

Paweł Małaszyński stracił bliską osobę. Podziękował fanom za wsparcie

Małaszyński w Nowy Rok dodał kolejny post, w którym nawiązał do swojej straty. Napisał, że w 2020 rok bardzo zmienił jego świat, a dla niektórych skończył się zbyt wcześnie:

Życie jest bardzo kruche, a przyszłość nieodgadniona. Dla wielu z nas, niestety, ten rok miał katastroficzny wymiar i bardzo zmienił świat. ….ale dotarliśmy do kresu 2020. Choć dla wielu z nas ten rok skończył się już znacznie wcześniej…

Aktor w dalszej części wpisu podziękował za wiadomości, w których internauci dzielili się z nimi swoimi bolesnymi doświadczeniami:

Wasze komentarze i wiadomości prywatne, wysyłane na moje profile, to osobiste, intymne opowieści o stracie najbliższych. O nagłym, niezrozumiałym braku kogoś, kto zawsze tu był… Nie mogłem przeczytać ich wszystkich. Wybaczcie… nie dałbym rady… ale chcę żebyście wiedzieli, że każda z nich jest mi bliska i każda bolesna. Wielu z nas wyszło z 2020 roku poturbowanych i osamotnionych. Wielu z nas musi nauczyć się żyć na nowo.

Paweł Małaszyński złożył też swoim fanom życzenia:

Życzę, by 2021 rok przyniósł nam więcej cudów, spokoju i poczucie bezpieczeństwa. Byśmy cali i zdrowi budowali się od nowa.
Świat nie potrzebuje strachu tylko otuchy. Dbajmy o siebie i innych. Zwracajmy uwagę na uczucia. Niech najwyższą wartością będą bliscy i postępowanie w zgodzie z własnym sumieniem. Dajmy sobie czas… Bądźmy dla siebie. Dziękuję Wam.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach pozostawili mnóstwo słów wsparcia.


Paweł Małaszyński podziękował fanom za wsparcie

Paweł Małaszyński podziękował fanom za wsparcie

Paweł Małaszyński jest w żałobie

Paweł Małaszyński jest w żałobie

Paweł Małaszyński jest w żałobie

Paweł Małaszyński jest w żałobie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×