Szukaj

Paweł Małaszyński stracił bliską osobę: „Nadchodzące dni, miesiące, lata nie będą łatwe”. Zdobył się na poruszający wpis

Paweł Małaszyński

Paweł Małaszyński

Paweł Małaszyński w Wigilię poinformował, że jest w żałobie. Aktor stracił bliską osobę. Dzisiaj dziękuje wszystkim fanom i przyjaciołom za wsparcie. Co pisze?

Paweł Małaszyński to aktor doskonale znany z popularnych filmów i seriali. Wielką sławę przyniosła mu rola Piotra Korzeckiego w Magdzie M. Wcielił się w postać przystojnego prawnika, próbującego zdobyć serce tytułowej bohaterki, w którą wcielała się Joanna Brodzik. Dla obu gwiazd emitowany w TVN hit stał się przepustką do wielkiej kariery. Chociaż, jak mówił aktor, splendor nieco go „przygniótł”, to na brak pracy zdecydowanie nie mógł narzekać.

Małaszyński cały czas jest aktywny na Instagramie. To właśnie dzięki social mediom pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Aktor na swoim profilu bardzo rzadko dzieli się sprawami niezawodowymi. Instagram służy mu raczej do informowania o kolejnych projektach. Chętnie pokazuje kulisy swojej pracy i zdjęcia z planów filmowych.

Czasami jednak zdarzy się mu uchylić rąbka tajemnicy i napisać, co słychać w jego życiu prywatnym. Tuż przed świętami poinformował, że jest w żałobie.

Paweł Małaszyński dziękuje za wsparcie w żałobie

Małaszyński w Wigilię rano opublikował na swoim profilu dwa niepokojące wpisy. Najpierw poinformował, że nie złoży życzeń swoim fanom, a później wytłumaczył dlaczego – zamieścił czarną wstążkę, która jest symbolem żałoby. Z jego komunikatu jasno wynika, że stracił bliską osobę.

Wybaczcie, ale w tym roku życzeń nie będzie. Uważajcie na siebie i nie poddawajcie się – zaapelował Paweł Małaszyński.

Pod postem pojawiły się słowa wsparcia, mnóstwo kondolencji od fanów i przyjaciół aktora. Chociaż nie zdradził on żadnych szczegółów, wiadomo było, że stało się coś złego.

Dzisiaj Paweł postanowił podziękować wszystkim, którzy wspierali go dobrym słowem w tym trudnym czasie.

W imieniu całej Naszej rodziny chciałbym wszystkim podziękować za słowa wsparcia i otuchy, w tak trudnym dla Nas czasie. Nadchodzące dni, miesiące, lata nie będą łatwe, jednak wierzymy, że trudny czas kiedyś w końcu minie, a my znów spojrzymy z nadzieją na spokojne, wspólne jutro. „Kto żyje w sercach tych, którzy pozostają nie umiera nigdy” – dziękuj Paweł Małaszyński.

Najnowszy post Małaszyńskiego ponownie nie przeszedł niezauważony. Koledzy z show-biznesu oraz fani wysyłają liczne słowa wsparcia i mnóstwo wirtualnych serc.


Paweł Małaszyńki dziękuje za wsparcie w żałobie

Paweł Małaszyńki dziękuje za wsparcie w żałobie

Paweł Małaszyński jest w żałobie

Paweł Małaszyński jest w żałobie

Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński

Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×