Paweł Kukiz w pełnym uszczypliwości komentarzu odpowiada liderowi Lady Pank. Teraz to się dopiero zacznie kłótnia…

Paweł Kukiz i Jan Borysewicz

Paweł Kukiz i Jan Borysewicz

Paweł Kukiz w social mediach odpowiedział liderowi Lady Pank. W krótkim komentarzu nie brakowało uszczypliwości. Co napisał?

Paweł Kukiz od kilku lat realizuje się jako polityk. Założył partię Kukiz’15, której przedstawiciele zasiadają w Sejmie. Niedawno o mężczyźnie zrobiło się głośno przy okazji głosowania nad tzw. ustawą lex TVN (więcej tutaj). Chociaż początkowo Paweł i dwóch posłów ugrupowania głosowało „za” odroczeniem prac, zmienili zdanie. Gdy zdecydowano o reasumpcji głosowania, wsparli Prawo i Sprawiedliwość.

Kukiz przez długi czas nie komentował swojej decyzji. Niedawno przerwał milczenie. W nowym wywiadzie przeprosił za zamieszanie. Powiedział, że za jego zachowaniem kryły się „wyższe cele”:

Mógł upaść ten rząd, a razem z nim moje postulaty. Przez jedną durną reasumpcję mam sobie osiem lat życia i nadziei na to, by obywatele zrobili krok w kierunku normalnego życia, marnować? Za cały ten klimat mogę państwa przeprosić, natomiast to są cele wyższe. Jak wchodzę do szamba, żeby je osuszyć, to proszę się nie spodziewać, że będę pachniał.

Paweł Kukiz odpowiada liderowi Lady Pank. Pady mocne słowa

Zachowanie Pawła Kukiza podczas głosowania w Sejmie nie spodobało się wielu znanym osobom. Swojego niezadowolenia nie ukrywał m.in. lider Lady Pank, Jan Borysewicz. W połowie sierpnia zamieścił w social mediach wymowną grafikę — okładkę płyty z wymazanym nazwiskiem muzyka. W opisie podkreślił, że „nie można liczyć na muzyka”:

Niestety ja nie jestem tym zaskoczony, bo nawet jak był moim kolegą to i tak nigdy nie można było na niego liczyć… Boję się o moją Polskę.

Niestety ja nie jestem tym zaskoczony, bo nawet jak był moim kolegą to i tak nigdy nie można było na niego liczyć…Boję się o moją Polskę #polska #mójkraj @ladypank_official

Posted by Jan Borysewicz on Wednesday, August 11, 2021

Paweł Kukiz po kilku tygodniach zdecydował się odpowiedzieć na ten wpis. Dodał krótki komentarz, w którym nie brakowało uszczypliwości:

Ważne, że ty liczysz doskonale.

Te słowa wywołały dyskusję. Gdy część internautów bije mu za nie brawa, są też tacy, którzy nie szczędzą słów krytyki:

  • Jeżeli dla idei współpracuje Pan z narodowymi socjalistami to już lepiej niech Pan tę swoją ideę schowa.
  • No właśnie policzył i się przeliczył Borysewicz,pewnie kasta go uniewinni.
  • Proszę się nie przejmować złośliwymi komentarzami, psy szczekają karawana musi jechać dalej, zmieniać Polskę na lepszą, wolniejszą od korupcji.
  • wpis z 12 sierpnia komentuje Pan 9 września? Tak długo myślał Pan nad odpowiedzią, czy było pite tyle czasu?
  • Dobrze, że boi się tylko o swoją Polskę, a nie o tę w której mieszka 40 milionów obywateli. Takie łapnięcie za słówko.

Na ten moment Jan Borysewicz nie zareagował na zaczepkę Pawła Kukiza.


Paweł Kukiz - Opole 2019, próby

Paweł Kukiz - Opole 2019, próby

Paweł Kukiz - Opole 2019

Paweł Kukiz - Opole 2019

Paweł Kukiz

Paweł Kukiz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×