Wielki powrót Pawła Królikowskiego na antenę. Zobaczymy go w hicie TVP

Paweł Królikowski wraca do telewizji

Paweł Królikowski w nowych odcinkach serialu Ojciec Mateusz. Postać, w którą wciela się aktor, wraca do serialu po trzech latach przerwy. Wiadomość z pewnością ucieszy fanów gwiazdy. 

Paweł Królikowski, to jeden z popularniejszych aktorów, który do niedawna regularnie występował nie tylko w filmach i serialach, ale także był jednym z jurorów w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Chociaż fani mieli nadzieję, że pojawi się on w nadchodzącym sezonie show, tak się raczej nie stanie.

Aktor, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, trafił do szpitala. O tym, że prawdopodobnie nie wróci na plan programu wypowiedziała się jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. W rozmowie z dziennikarzami magazynu Flesz przyznała, że raczej nie ma szans, by jej mąż wrócił na plan wiosennej edycji.

Paweł Królikowski w serialu Ojciec Mateusz. Kiedy nowe odcinki?

Chociaż nikłe są szanse, że Królikowski wróci do show, wiadomo, że wkrótce będą oglądać go widzowie serialu Ojciec Mateusz. Już na wiosnę pojawi się w nowych odcinkach, wcielając się w dobrze znaną i lubianą postać Pawła Winklera, kucharza, który zakochał się w gospodyni księdza, Natalii. Po latach bohater, w którego wciela się Królikowski, wróci do Sandomierza, ponieważ uświadomi sobie, że tam czeka na niego miłość.

Paweł Królikowski

Paweł Królikowski wraca do serialu „Ojciec Mateusz”

Chociaż odcinki z udziałem aktora pojawią się już wiosną, niestety nie oznacza to, że aktor niedawno pojawił się na planie. Sceny z jego udziałem zostały nagrane jesienią, na długo przed tym jak trafił do szpitala. Podobnie jest z W rytmie serca. Tam też wykorzystano materiały nagrane jeszcze w zeszłym roku.

Zobacz także: Antek Królikowski pokazał zdjęcie z ojcem i dołączył wzruszający podpis. Gwiazdy wysyłają wsparcie


Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska razem na gali

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska razem na gali

Grażyna Zielińska i Paweł Królikowski w serialu Ranczo

Grażyna Zielińska i Paweł Królikowski w serialu Ranczo

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antoni Królikowski

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antoni Królikowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×