Szukaj

Paweł Królikowski dosadnie ocenił ukochaną swojego syna! Będzie zadowolona? „Myślę, że Julka…”

Paweł Królikowski o Julii Wieniawie

Co Paweł Królikowski sądzi o Julii Wieniawie?

O związku Julii Wieniawy Antka Królikowskiego mówiło się dużo, zwłaszcza na początku. Teraz ich relacja nie jest już dla nikogo żadną nowością, ale jeszcze w zeszłym roku mówiono, że Wieniawa próbuje zrobić karierę na swoim partnerze, a on naiwnie wierzy, że się w nim zakochała. Oczywiście wszystkie te pomówienia były bzdurami, bo śliczna aktorka nie widzi świata poza swoim ukochanym, a na ogromy sukces zapracowała sama.

W jednym z ostatnich wywiadów żaliła się, że ludzie wciąż zarzucają jej robienie kariery przez łóżko, choć pracuje ciężej niż wiele innych osób w jej wieku:

W Polsce jest dużo młodziutkich aktorek, takich jak ja czy na przykład Julka Wróblewska, ludzie nie byli przygotowani na to, że odniesiemy sukces. Wiele osób twierdzi, że to kariera przez łóżko… Albo że mam jakieś znajomości. Ludzie są źli, że tak szybko udało mi się osiągnąć sukces – skwitowała

A jakie zdanie ma na ten temat jej przyszły teść, Paweł Królikowski? Okazuje się, że Julia skradła serca całej rodziny, nie tylko Antka:

Myślę, że Julka to bardzo fajna dziewczyna. Oprócz tego, że jest śliczna, ma współczesną cechę przebojowej dziewczyny. Wie czego chce, pracuje nad sobą, nad tym, żeby w przyszłości cieszyć się szczęściem i coś w życiu osiągnąć. Jest pracowita, skrupulatna i bardzo samodzielna – powiedział „Super Expressowi”

Wygląda na to, że Wieniawa nie ma się czym martwić. Teściów będzie miała pierwszoligowych. 😉

Wielki Mecz Gortat Team vs. Wojsko Polskie rozpoczęty! Katarzyna Dziurska, Julia Wieniawa, Joanna Liszowska, Jankes, Agnieszka Radwańska, Kuba Wesołowski

Julia Wieniawa pochwaliła się swoim umeblowanym apartamentem! Wygląda jak domek dla Barbie!

Rozenek, Mucha, Wieniawa… Na koncercie Beyoncé w Warszawie aż roiło się od gwiazd! [DUŻO ZDJĘĆ]


Julia Wieniawa Charytatywny mecz Marcina Gortata z gwiazdami

Julia Wieniawa Charytatywny mecz Marcina Gortata z gwiazdami

Julia Wieniawa, Antek Królikowski - Wielki Mecz Gortat Team vs. Wojsko Polskie 2018

Julia Wieniawa, Antek Królikowski - Wielki Mecz Gortat Team vs. Wojsko Polskie 2018

Ante Królikowski i Julia Wieniawa – koncert Beyonce w Warszawie

Ante Królikowski i Julia Wieniawa – koncert Beyonce w Warszawie

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×