Szukaj

Antek Królikowski wspomina ojca: „Najlepszy bajerant”. Jego post bawi i wzrusza jednocześnie

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski na Instagramie dodał nowy, wzruszający post, w którym wspomniał swojego tatę. Jego słowa chwytają za serce.

Paweł Królikowski był jednym z najbardziej lubianych aktorów, którego widzowie cenili za niezwykłą umiejętność wcielania się w najróżniejsze role. Największą popularność przyniosła mu postać Kusego w serialu Ranczo. Artysta pojawiał się także w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym oceniał występujących, nie szczędząc w ich kierunku profesjonalnych uwag.

Antek Królikowski wspomniał tatę. Jaki post udostępnił?

Niestety pod koniec lutego do mediów dotarły smutne wiadomości. 27 lutego Paweł Królikowski zmarł w jednym ze stołecznych szpitali. Po tygodniu odbył się pogrzeb, pożegnały go tłumy, wśród których nie brakowało gwiazd. Rodzina Królikowskich w trudnym czasie może liczyć na siebie.

Krótko po śmierci ojca Antek Królikowski ponownie zamieszkał w rodzinnym domu, gdzie wspiera Małgorzatę Ostrowską-Królikowską i swoje rodzeństwo. O wyjątkowej relacji z dziećmi aktorka opowiedziała w jednym z wywiadów.

Najcenniejsze, co mam, to świetne dzieci. Możemy na siebie liczyć. To największa siła i skarb – mówiła  w rozmowie z Faktem. 

Antek Królikowski z rodziną

Antek Królikowski z mamą i rodzeństwem

Kwarantannę rodzina spędza razem. Grają w gry planszowe, wspólnie gotują. W wolnych chwilach oglądają też telewizję, czego dowodem może być nagranie, które w mediach społecznościowych zamieścił Antek.

Aktor przypadkowo natknął się na stare odcinki programu, w którym jego ojciec był jurorem. Na Instagramie umieścił wideo. Opatrzył je zabawnym komentarzem.

Tata najlepszy bajerant – podpisał nagranie Królikowski.

Słowa, które bawią i wzruszają jednocześnie…

Zobacz także: W rodzinie Królikowskich zmiany. Antek zdobył się na piękny gest z myślą o samotnej mamie


Antek Królikowski wspomina Pawła Królikowskiego

Antek Królikowski wspomina Pawła Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antek Królikowski

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antek Królikowski

Antek Królikowski z rodziną

Antek Królikowski z mamą i rodzeństwem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×