Szukaj

Paweł Królikowski nie żyje. Prezydent Andrzej Duda z żoną składają kondolencje

Nie żyje Paweł Królikowski. Prezydent Andrzej Duda na Twitterze pożegnał wybitnego aktora. Opublikował wzruszające kondolencje, skierowane do rodziny.
Andrzej Duda żegna Pawła Królikowskiego

Andrzej Duda żegna Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski przed Świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala, o czym oficjalnie poinformowali jego najbliżsi. Z czasem zaczął wycofywać się ze służbowych obowiązków, jego rodzina prosiła o modlitwę. Chociaż wiele osób wierzyło, że Królikowski wygra z chorobą, ona okazała się silniejsza.

W czwartek do mediów dotarła smutna informacja, że Paweł Królikowski nie żyje. Zmarł 27 lutego nad ranem w jednym z warszawskich szpitali, co potwierdził Związek Artystów Scen Polskich. Mężczyzna miał tylko 58 lat.

Paweł Królikowski nie żyje. Andrzej Duda składa kondolencje

Informacja o śmierci wywołała poruszenie w social mediach. Gwiazdy wspominały Pawła Królikowskiego, dzieląc się wspólnymi zdjęciami, składając kondolencje rodzinie. Głos zabrał również Prezydent RP Andrzej Duda, który na Twitterze przekazał wyrazy współczucia. Podkreślił, że wraz z żoną, łączą się w bólu z całą rodziną:

Ze smutkiem przyjąłem wiadomość o odejściu dziś nad ranem Pana Pawła Królikowskiego – Prezesa ZASP, świetnego Aktora i wspaniałego Człowieka – życzliwego, ciepłego i pełnego dowcipu. Wraz z Agatą łączymy się w żalu i modlitwie z Najbliższymi i Przyjaciółmi ś.p. Pana Pawła. RiP

Paweł Królikowski był mężem aktorki Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, z którą doczekał się pięciorga dzieci. Miał trzech synów: Antka, Jana i Ksawerego oraz dwie córki Julię i Marcelinę. Rodzinie składamy wyrazy współczucia.

 


Paweł Królikowski – Międzyzdroje 2015

Paweł Królikowski – Międzyzdroje 2015

Paweł Królikowski

Paweł Królikowski

Paweł Królikowski z żoną

Paweł Królikowski z żoną

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×