Wirtualna Polska

Mąż polskiej gwiazdy sportu zabił kobietę! Był pod wpływem alkoholu

Mąż polskiej gwiazdy sportu zabił kobietę! Był pod wpływem alkoholu

Paweł J. zabił kobietę

Paweł J., mąż polskiej biegaczki zabił kobietę.

Wirtualna Polska

Dzisiaj media podały wiadomość o tragicznym wypadku na drodze krajowej nr 53 niedaleko Szczytna. Kierujący pojazdem zabił starszą kobietę, miał 1,5 promila alkoholu we krwi. Jak informuje Fakt.pl winowajcą jest mąż polskiej biegaczki, Paweł J. Mężczyzna znany jest w środowisku sportowym również jako trener.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Aktualnie pomaga Polskiemu Związkowi Lekkiej Atletyki. Trenował młodych sportowców! Pawłowi J. grozi teraz 12 lat pozbawienia wolności.

Sprawa jest bardzo poważna. Mężczyzna na łuku drogi wjechał na pobocze, uderzył pojazdem z ogrodzenie, następnie w pędzący z naprzeciwka samochód i stojącą na poboczu 83-letnią kobietę.- zapewnia Prokuratura Rejonowa w Szczytnie.

Jak czytamy w tabloidzie mężczyzna nie udzielił poszkodowanej pierwszej pomocy i uciekł z miejsca wypadku. Patrole policyjne od razu ruszyły w pościg za uciekającym pojazdem. Po kilku minutach Paweł J. został zatrzymany.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Pawłowi J. grozi 12 lat pozbawienia wolności z zabicie kobiety

Pawłowi J. grozi 12 lat pozbawienia wolności z zabicie kobiety


Komentarze

  • Gość pisze:

    Dzień dobry, czy wiadomo na jakim etapie jest sprawa Pawła J.?

  • Gość pisze:

    Jak się zakończyła ta sprawa? Paweł J. – o którym mowa w artykule – po 5 latach dalej sobie spokojnie żyje i pracuje w PZLA? Może jakieś śledztwo dziennikarskie?

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×