Paweł Fajdek wziął ślub z rozmachem! W bardzo nietypowym miejscu ożenił się z piękną Sandrę. Są zdjęcia

Paweł Fajdek

Paweł Fajdek

Polski atleta, Paweł Fajdek, ożenił się. Ceremonia odbyła się w nietypowym miejscu. Kreacja panny młodej od razu przyciąga wzrok. Zdjęcia.

Paweł Fajdek urodził się 4 czerwca 1989 roku w Świebodzicach i jest lekkoatletą, który specjalizuje się w rzucie młotem. Doskonale odnajduje się w tej dziedzinie sportu, a na swoim koncie ma wiele osiągnięć. Jest czterokrotnym mistrzem świata w tej dyscyplinie, przy czym w 2013 roku był najmłodszym zdobywcą tego tytułu. Ponadto jest mistrzem Europy, tegorocznym brązowym medalistą olimpijskim oraz rekordzistą Polski. Swój życiowy rekord ustanowił 9 sierpnia 2015 roku w Szczecinie, rzucając młotem na odległość 89.93m. Pięciokrotnie wygrał klasyfikację IAAF Hammer Throw Challenge. To zaledwie część tytułów, jakie zdobył.

Sportowiec odnosi sukcesy nie tylko w sporcie, ale i w życiu prywatnym. Od kilku lat związany jest z Sandrą Cichocką, z którą doczekał się córeczki, Laili. Para postanowiła w końcu sformalizować swój związek.

Paweł Fajdek ożenił się. Szczegóły ceremonii

Paweł jeszcze w czasach szkolnych zakochał się w Sandrze, która na dobre skradła jego serce. Tak, jak każda para mają na swoim koncie wzloty i upadki, z których śmieją się po czasie. Lekkoatleta w 2018 roku opowiedział historię o tym, jak zamknął ukochaną w bagażniku.

Spóźniłem się na nasze spotkanie. Sandra się zdenerwowała czy tam zrobiła mi na złość. To już jest teraz nieistotne. Poszła sobie i zrobiłem wszystko, żeby ją namierzyć, znaleźć. Ostrzegłem ją, że jeżeli nie wsiądzie, to wpakuję ją do bagażnika i odjadę. Ona zlekceważyła moją prośbę, no to nie zostawiła mi wyboru.

Ta sytuacja jednak nie wpłynęła na ich dalsze relacje. Ostatecznie zakochani postanowili sformalizować swój związek. W niedzielę na profilu agencji menadżerskiej AthleTeam na Instagramie pojawiło się kilka kadrów z ceremonii. Państwo młodzi zrezygnowali z uroczystej ceremonii w urzędzie lub w malowniczych okolicznościach natury. Tak powiedzieli sobie na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia. Sandra i Paweł. Państwo Fajdek‼️ Szczęścia i wszelkiej pomyślności. 100 lat. Uroczystość odbyła się na Stadionie Śląskim.

Zakochani postawili na skromne stylizacje. Paweł na tę okazję włożył czarną koszulę i spodnie od garnituru, a na wierzch zarzucił siwy płaszcz. Sandra natomiast postawiła na klasykę. Włożyła białą, prostą suknię ślubną z głębokim rozporkiem, a ramiona otuliła szalem w tym samym kolorze.

Gratulujemy!


Paweł Fajdek

Paweł Fajdek

Paweł Fajdek

Paweł Fajdek

Paweł Fajdek

scena z: Paweł Fajdek, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ale nazwisko. OMG…

 • Gość pisze:

  Taki live mozna moźna zdrowia i pieniedzy a reszte sobie kupią czarne koszule jakoś przeźyje ale to ostatni raz na imprezie świecko zamkniete ojej ojej są jeszcze a4 a15 a13 a11 a30 czechy szwecja gdansk arthle team ha ha czarna wdowa dalej nie odpuszcźa bagaznik w seicento duźy a lasów pełno ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live mozna moźna zdrowia i pieniedzy a reszte sobie kupią czarną koszule jakoś przeźyje ale to ostatni raz na imprezie świecko zamkniete ojej ojej są jeszcze a4 a15 a13 a11 a30 czechy szwecja gdansk arthle team ha ha czarna wdowa dalej nie odpuszcźa bagaznik w seicento duźy a lasów pełno ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  B.podobna do ojca .

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×