Kolejna ciąża w show-biznesie! Paweł Domagała zostanie ojcem!

Paweł Domagala zostanie ojcem

Paweł Domagała będzie ojcem

Andrzej Grabowski ma się z czego cieszyć. Po okropnej batalii sądowej z byłą żoną, na której wyszedł jak Zabłocki na mydle – stracił ponad milion złotych – i dwóch ciężkich operacjach, aktor wreszcie ma powód od radości. Paweł Domagała, jego zięć oraz Zuzanna Grabowska, ukochana córka, niedługo powitają na świecie swoje drugie dziecko!

W lipcu młodsza córka Grabowskiego, Katarzyna, wyszła za mąż. Zuzanna z kolei jest w ciąży z drugim dzieckiem, więc powodów do weselenia się w rodzinie nie brakuje. Domagała i Grabowska są po ślubie już pięć lat i jak donosi Na Żywo, Andrzej bardzo ceni zięcia. Wszystko przez jego doskonałe zachowanie względem starszej córki gwiazdy Świata Według Kiepskich:

Dla mnie wierność jest najważniejszym atrybutem męskości i naprawdę tego chciałbym się trzymać. Bo co mnie określa bardziej jako mężczyznę niż wierność przysiędze, jaką się złożyło – wyznał Domagała.

Według tabloidu, Domagała i Grabowska kolejny raz przywitają na świecie córkę, co sprawia, że dziadek jest nieco niepocieszony. Mówi, że w „babińcu” chętnie zobaczyłby wnuka, ale nie ma wątpliwości, że kolejną dziewczynkę będzie kochał dokładnie tak samo jak 5-letnią Hanię, za którą podobno wprost szaleje.

Kiedy przyjdzie na świat drugie dziecko Pawła Domagały i Zuzanny Grabowskiej? Dni są już podobno policzone i niedługo możemy się spodziewać dobrych wieści!

Paweł Domagała chciał wystąpić na Eurowizji 2017?! Mamy komentarz aktora! [Wideo]

Takich gości nie było jeszcze u Kuby Wojewódzkiego! Aż czterech facetów w jednym odcinku: Popek, Matheo, Sobota i Paweł Domagała

Tylko u nas! Paweł Domagała nagrał romantyczną piosenkę! Wiedzieliście, że aktor „Planety Singli” i „Drugiej szansy” śpiewa?


Paweł Domagała z żoną - premiera filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Paweł Domagała z żoną - premiera filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Paweł Domagała – mecz Polska-Senegal

Paweł Domagała – mecz Polska-Senegal

Paweł Domagała - Serce nie sługa 2017

Paweł Domagała - Serce nie sługa 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×