Nowa miłość?! Paweł Deląg przyłapany na czułościach z rudowłosą pięknością

Paweł Deląg o związku z Dominiką Kulczyk

Paweł Deląg o związku z Dominiką Kulczyk

Paweł Deląg ma nową partnerkę?

Paweł Deląg z rudowłosą partnerką zostali przyłapany na randce w restauracji. Jak razem spędzają czas? Czy są w związku? Spekulacje Na żywo.

Z kim spotyka się Paweł Deląg?

Wygląda na to, że Paweł Deląg wreszcie znalazł szczęście w miłości. Chociaż w kolejce do jego serca ustawia się wiele kobiet, wydaje się, że aktor w końcu trafił na odpowiednią partnerkę. Czyżby po latach przelotnych romansów odnalazł swoją drugą połowę?

Paweł i tajemnicza rudowłosa piękność zostali niedawno zauważeni w jednej z warszawskich restauracji. Chociaż na dworze panowały minusowe temperatury, oni zdawali się ich nie odczuwać. Zajęci sobą skupiali się na tym, by nacieszyć się swoim towarzystwem.

Jak donosi Na żywo, było to bardzo sympatyczne spotkanie, które zakończyło się także w romantyczny sposób:

Aktor śmieje się, żartuje i czule spogląda w oczy swojej towarzyszce. Rudowłosa piękność również nie może oderwać od niego wzroku. Po posiłku wychodzą i namiętnie się całują w usta na pożegnanie. Czy to coś więcej niż romantyczna randka? – czytamy w gazecie.

Odpowiedzi na to pytanie raczej nie poznamy tak szybko. Tak jak tożsamości nowej wybranki aktora. Paweł znany jest bowiem z tego, że w wywiadach konsekwentnie unika komentowania życia prywatnego, a zwłaszcza sercowych rewolucji. Jest świadomy, że zainteresowanie mediów może zburzyć nawet najbardziej obiecujący związek.

Do tej pory zainteresowania na dłużej nie udało się zatrzymać m.in. Patrycji Markowskiej, Dominice Kulczyk oraz Emmie Kiworkowej. Czy nowa wybranka będzie miała więcej szczęścia i usidli przystojnego aktora?

Paweł Deląg ma nową partnerkę?! Z poprzednimi ukochanymi aktora łączy ją jedna istotna rzecz

To będzie HIT! Barbara Kurdej-Szatan z mężem nagrali piosenkę do „M jak miłość”! Widzowie o mało się nie popłakali ze wzruszenia [WIDEO]

Producenci „M jak miłość” nie oszczędzają Basi Kurdej-Szatan. Po śmierci Tomka czeka ją walką z potworną chorobą


Paweł Deląg z synem

Paweł Deląg z synem

Barbara Kurdej-Szatan i Paweł Deląg na planie nowej czołówki M jak miłość

Barbara Kurdej-Szatan i Paweł Deląg na planie nowej czołówki M jak miłość

Paweł Deląg w M jak miłość. Kim jest Michał Ostrowski?

Paweł Deląg w M jak miłość. Kim jest Michał Ostrowski?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×