Paweł Deląg ma nową partnerkę?! Z poprzednimi ukochanymi aktora łączy ją jedna istotna rzecz

Paweł Deląg o związku z Dominiką Kulczyk

Paweł Deląg o związku z Dominiką Kulczyk

Paweł Deląg ma bogatą dziewczynę

Paweł Deląg uchodzi za jednego z największych polskich ekranowych amantów. W jaką rolę by się nie wcielił, scenarzyści zawsze upewniają się, by u boku miał jakąś wiotką piękność, wpatrującą się w niego maślanym wzrokiem. Aktorowi nie sposób odmówić charyzmy i czaru. Tysiące fanek w całej Polsce – i nie tylko – wpatruje się w niego tęsknie, a Deląg, jak wino, z każdym rokiem robi się tylko przystojniejszy. Nie jest jednak amantem jedynie na ekranach. W życiu prywatnym kobiety również rzucają mu się do stóp. Jak twierdzi Super Express, Deląg ma nową dziewczynę!

Jego urokowi uległy już Emma Kiworkowa, która jest właścicielką kliniki stomatologicznej, Joanna LiszowskaJolanta Borowiec, dyrektorka Polsat Cafe, a także Maria Seweryn, dyrektorka Och Teatru. To jedynie początek długiej listy, a co łączy je wszystkie z nową ukochaną Deląga? Każda może pochwalić się naprawdę opasłym kontem bankowym. Mają do dyspozycji miliony i nie zawahają się ich użyć dla własnej – lub czyjejś – przyjemności.

Według Super Expressu nowa dziewczyna, której Deląg nie szczędził czułości pod popularną warszawską restauracją na Śródmieściu, również musi wiedzieć co oznacza bogactwo. Wedle rewelacji tabloidu jej telefon wart jet 5 tysięcy złotych. Na zdjęciach para nie unikała bliskości, obdarzała się gorącymi pocałunkami i wyglądała na bardzo zakochaną.

Kochają go fanki, kochają milionerki… Paweł zdecydowanie ma to „coś”!

WOW! Tak wygląda syn Pawła Deląga? Aktor gra ze swoją wyrośniętą pociechą w jednym filmie. Ale ciacho!

Paweł Deląg i Joanna Liszowska spacerują za rękę! Bedzie ognisty romans? [WIDEO]

Małgorzata Foremniak oburzona plotkami na swój temat. Stanęła też w obronie Pawła Deląga! „Nie ma tu PÓŁ ZIARNKA prawdy!


Barbara Kurdej-Szatan i Paweł Deląg na planie nowej czołówki M jak miłość

Barbara Kurdej-Szatan i Paweł Deląg na planie nowej czołówki M jak miłość

Paweł Deląg w M jak miłość. Kim jest Michał Ostrowski?

Paweł Deląg w M jak miłość. Kim jest Michał Ostrowski?

Joanna Liszowska i Paweł Deląg będą parą w serialu Przyjaciółki

Joanna Liszowska i Paweł Deląg będą parą w serialu Przyjaciółki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×