Paweł Czajor nie żyje. Zmarł 38-letni aktor „M jak miłość” i „Niani”. Żegnają go gwiazdy

Paweł Czajor nie żyje

Paweł Czajor nie żyje

Gwiazdor M jak miłość nie żyje. Te smutne wieści na swoim Instagramie przekazała Laura Breszka, która pożegnała przyjaciela rozrywającym serce wpisem. Dodała bardzo wzruszający post. 

M jak miłość to najpopularniejszy polski serial, który pojawił się na antenie TVP2 w 2000 roku. Od tego momentu nieprzerwanie emitowane są nowe odcinki. Ponad 3 miliony widzów śledzą regularnie losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Produkcja jest tak popularna, że jej twórcy byli trzykrotnie nagradzani TeleKamerą, dzięki czemu w 2007 roku odebrali Złotą Telekamerę.

Przez serial przewinęło się wiele gwiazd. Niektórzy zagościli na dłużej, inni zagrali epizodyczne role. W tym ostatnim gronie był Paweł Czajor, który w produkcji pojawił się w 2008 roku. Wcielił się w trenera tenisa.

Aktor grał w wielu filmach i serialach takich jak Niania, Barwy szczęścia, Galeria. Czajor był także reżyserem obsady we Wszystko dla mojej matki, w Bożym ciele oraz Sali samobójców. Hejter. 

Paweł Czajor nie żyje. Co było przyczyną śmierci?

Niestety w piątkowe południe do mediów dotarły smutne wieści. Paweł Czajor nie żyje, o czym poinformowano na Facebooku strony filmpolski.pl. Umieszczono zdjęcie aktora z informacją, że zmarł 8 kwietnia. Miał 38 lat:

Nie żyje Paweł Czajor, aktor i reżyser obsady. Był reżyserem obsady m. in. „Bogów”, „Jak zostałem gangsterem”, Wszystko dla mojej matki”, „Bożego ciała” i „Sali samobójców. Hejtera”. Paweł Czajor zmarł 8 kwietnia w wieku 38 lat.

Nie żyje Paweł Czajor, aktor i reżyser obsady. Był reżyserem obsady m. in. "Bogów", "Jak zostałem gangsterem", Wszystko…

Posted by Filmpolski.pl on Friday, April 9, 2021

Wiadomość o śmierci poruszyła gwiazdy, które współpracowały z Pawłem. Aktorka Laura Breszka udostępniła na Instagramie ich wspólne zdjęcia, do których dołączyła smutny opis:

Czajor Czajor Czajooor! Paweł Czajor zmarł wczoraj. Aktor, reżyser Castingu, przyjaciel. Wciąż mam Cię wpisanego jako MIKOŁAJ , po tym jak kilka lat temu dzwoniłeś (zreszta dość zestresowany tym zadaniem) podając się za św.M. , prosząc moją córę o bycie grzeczną dla mamy… To się nie dzieje… Kto moze i chce- niech mu wyślę dobro (zachowano pisownię oryginalną).

Wiadomość o śmierci 38-latka poruszyła wiele gwiazd, które wyraziły smutek pod wpisem Laury. Jednym z przyjaciół opłakujących aktora jest Michał Milowicz, który ujawnił, co było przyczyną śmierci Pawła Czajora. Młody gwiazdor zmarł na koronawirusa.

Nie wierzę, ale Covid go zabrał.

Zmarłego Pawła Czajora uczcił także na swoim profilu na Instagramie Artur Chamski, który opublikował jego czarno-białe zdjęcie.

Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia. Poniżej możecie zobaczyć fragment filmu, do którego za dobór obsady odpowiadał Czajor.


Paweł Czajor nie żyje

Paweł Czajor nie żyje

Paweł Czajor nie żyje

Paweł Czajor nie żyje

Paweł Czajor nie żyje

Paweł Czajor nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×