Szukaj

Ostatnie spotkanie Pawła Adamowicza z rodziną zwiastowało nieszczęście? „Córka, tak jak nigdy, bardzo płakała”

Zdjęcie (1) Ostatnie spotkanie Pawła Adamowicza z rodziną zwiastowało nieszczęście? „Córka, tak jak nigdy, bardzo płakała”

[1/9] Paweł Adamowicz z córkami Antoniną i Teresą i żoną Magdaleną

Zdjęcie (2) Ostatnie spotkanie Pawła Adamowicza z rodziną zwiastowało nieszczęście? „Córka, tak jak nigdy, bardzo płakała”

[2/9] Jak Paweł Adamowicz wspomniał wizytę księżnej Kate i księcia Williama?

Zdjęcie (3) Ostatnie spotkanie Pawła Adamowicza z rodziną zwiastowało nieszczęście? „Córka, tak jak nigdy, bardzo płakała”

[3/9] Paweł Adamowicz WOŚP

Zdjęcie (4) Ostatnie spotkanie Pawła Adamowicza z rodziną zwiastowało nieszczęście? „Córka, tak jak nigdy, bardzo płakała”

[4/9] Paweł Adamowicz z rodziną

Zdjęcie (5) Ostatnie spotkanie Pawła Adamowicza z rodziną zwiastowało nieszczęście? „Córka, tak jak nigdy, bardzo płakała”

[5/9] Paweł Adamowicz z żoną Magdaleną i córkami fot. Facebook

Zdjęcie (6) Ostatnie spotkanie Pawła Adamowicza z rodziną zwiastowało nieszczęście? „Córka, tak jak nigdy, bardzo płakała”

[6/9] Paweł Adamowicz księżna Kate i ksiażę William. Fot. Facebook

Zdjęcie (7) Ostatnie spotkanie Pawła Adamowicza z rodziną zwiastowało nieszczęście? „Córka, tak jak nigdy, bardzo płakała”

[7/9] Paweł Adamowicz z rodziną

Zdjęcie (8) Ostatnie spotkanie Pawła Adamowicza z rodziną zwiastowało nieszczęście? „Córka, tak jak nigdy, bardzo płakała”

[8/9] Paweł Adamowicz z żoną Magdaleną i córkami. Fot. Facebook

Zdjęcie (9) Ostatnie spotkanie Pawła Adamowicza z rodziną zwiastowało nieszczęście? „Córka, tak jak nigdy, bardzo płakała”

[9/9] Paweł Adamowicz z dziećmi. Fot. Facebook

×