Paulla o relacji Edyty Górniak i Rafała Brzozowskiego: „Życzę Wam dużo miłości”. Ale ma też zastrzeżenia

Paulla o relacji Edyty Górniak i Rafała Brzozowskiego

Paulla o relacji Edyty Górniak i Rafała Brzozowskiego

Paulla udzieliła wywiadu, w którym niespodziewanie wyznała, że trzyma kciuki za… miłość Edyty Górniak i Rafała Brzozowskiego. Artyści nigdy nie potwierdzili, że mają się ku sobie, a jedyne ich spotkania miały charakter zawodowy.

Edyta Górniak, jeszcze zanim Rafał Brzozowski został ogłoszony reprezentantem Polski na Eurowizji 2021, zdradziła nam, że trzyma za niego kciuki, bo jest jedną z najbardziej życzliwych osób w polskim show-biznesie, jakie poznała. Gwiazda udzieliła mu ogromnego wsparcia przed konkursem, na którym – w przeciwieństwie do niej – nie udało mu się zająć wysokiego miejsca (14. w półfinale).  Na chwilę przed wylotem do Rotterdamu, zaprosiła go do swojego domu w górach i podpowiadała, jak przekonać do siebie publiczność.

Współpraca gwiazd układa się na tyle pomyślnie, że zaczęto zastanawiać się, jakby to było, gdyby prowadzący The Voice Senior i jurorka bliźniaczego formatu The Voice of Poland byli razem.

Paulla trzyma kciuki za… związek Edyty Górniak i Rafała Brzozowskiego

Niektórzy zaczęli spekulować, że pomiędzy Edytą a Rafałem narodziła się przyjaźń, od której już tylko jeden krok do miłości. Paulla, która miała okazję występować z nimi podczas opolskiego koncertu ku pamięci Krzysztofa Krawczyka, zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post, że… życzy im dużo miłości, bowiem przeczytała, że spotkali się w jednej z restauracji.

Ja ich nie widziałam razem. Tylko gdzieś potem przeczytałam informację, że gdzieś razem byli. W jakiejś restauracji. Ale jeżeli tak, to życzę Wam dużo miłości.

Wokalistka uważa, że związek artystów należy do wyjątkowo trudnych. Sama niegdyś była partnerką współautora swoich hitów i lidera zespołu Łzy – Adama Konkola. Para doczekała się wspólnego syna.

Nie ma reguły. Nie chce oceniać, ale ze swojego życia artysty uważam, że dwoje artystów w domu, to o jednego za dużo. Ale życzę powodzenia.

Myślicie, że Rafał i Edyta mają się ku sobie?


Edyta Górniak i Rafał Brzozowski

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dajcie jej spokój niech korzysta z życia, ile nam tego zostało….nie robi nic złego…

 • GośćIga pisze:

  Jest osobą dorosłą sama decyduje o swoim życiu osoby trzecie niech lepiej zajmą się sobą i swoimi rodzinami bo na pewno nie wszędzie jest wesoło

 • Gość pisze:

  Albo młodsi za nia

 • Gość pisze:

  Myślałam, że on ma więcej klasy i jakiejś godności w sobie. Facet swoją drogą jest odważny…, nie boi się, że rzuci na niego jakiś urok lub sprezentuje mu cos gorszego.

 • Gość pisze:

  Taką miał fajną , piękną dziewczynę ten Brzozowski i zgłupiał , że zostawił tą przepięknej urody Kobietę.Na pewno będzie później żałował.Bo Edzia to stara baba i cygańskie nasienie.Dlatego ma taki typ urody. Wszystkie cyganki z rodu cygańskiego są urodziwe ,ale nie wszystkie mądre.

 • Gość pisze:

  Jak ktoś kiedyś powiedział „jest jak grypa każdy ją miał „mlody czy stary byle miał spodnie,ojEdyta,Edyta!!!

 • Pol pisze:

  Ta kobieta pod pięćdziesiątkę jest śmieszna i żaosna, klei się i miżdży do każdego faceta, który na nią spojrzy. Zero wstydu i godności choćby ze względu na syna. Jak można się tak wiecznie osmieszać tymi ciągłymi romansami od siedmiu boleści

 • Gość pisze:

  Sluzenie wspolnemu celowi jakim jest sztuka moze bardzo zblizac ludzi do siebie a nie koniecznie oddalac jezeli wspieraja sie zamiast rywalizowac

 • Gość pisze:

  Oj Edzia Edzia uganiasz sie za mlodszymi.

 • Gość pisze:

  Ale ta Gorniak sie nie szanuje .Ona sama sobie stwarza problemy, potem zostaje wysmiana i obmawiana.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×