Wirtualna Polska

Paulla o spektakularnej metamorfozie, związkach i planach na przyszłość. „A kto powiedział, że jestem singielką?” [WIDEO]

Paulla o spektakularnej metamorfozie, związkach i planach na przyszłość. „A kto powiedział, że jestem singielką?” [WIDEO]

Paulla przeszła niewiarygodną metamorfozę! Krótkie, ciemne kosmyki, z których była znana, zamieniła na długie, miodowe pasma. Wyglądała absolutnie zniewalająco! Nie mogliśmy nie zapytać, jak tego dokonała.

Wirtualna Polska

Paulla jest obecna na scenie muzycznej od wielu lat. Uczestniczka i laureatka wielu konkursów, nagrywa kolejną płytę i aktywnie koncertuje. Udało jej się zaskoczyć swoich fanów metamorfozą, której można tylko pozazdrościć.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Paulla o metamorfozie i związkach

Paulla wygląda zupełnie inaczej. Jej znakiem rozpoznawczym zawsze była krótka fryzura. Wycieniowane kosmyki zwykle farbowała na ciemne kolory, choć przez chwilę flirtowała z bardzo jasnym blondem, a nawet różem. Tym razem zaprezentowała włosy do ramion w naturalnym, miodowym odcieniu blondu, który idealnie współgra z jej kolorytem.

Przy okazji pozdrowię mojego przyjaciela, Arka Radzio, który jest odpowiedzialny za tę metamorfozę, jeśli chodzi o włosy. Namówił mnie Arek, żebyśmy zapuszczali włoski. I udało mi się to zrobić. A powód? Jak każda kobieta lubię się zmieniać. Nie ma żadnego innego powodu. Zrobiłam to dla siebie. Mam takie zaufanie do Arka, że to, co on mi powie, to ja robię i nie pytam. Daję sobie taki margines dwóch-trzech dni i  jak czegoś nie czuję Arek też mówi: musisz pochodzić i po tych dniach zawsze mu mówię, że miał rację.

Nasza dziennikarka spytała o samopoczucie gwiazdy, która niedawno rozstała się z ukochanym. Czytelników z pewnością interesuje fakt, jak Paulla radzi sobie jako singielka.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

A kto powiedział, że jestem singielką? Chyba nie chciałabym mówić o prywatnych rzeczach. Jesteśmy z Rafałem w bardzo dobrych stosunkach. Przyjacielskich, takich bardzo pozytywnych. Wszystko poza tym jest dobrze, szykuję trzeci album, pracuję, mamy już konkretne tytuły. I w najbliższy poniedziałek lecę na Festiwal Polonijny do Stanów Zjednoczonych, do Nowego Jorku, na dwa koncerty. To jest jedna z większych imprez polonijnych, organizowana w Stanach przez Tygodnik Plus i lecimy właśnie z Arkiem.

Jak Paulla dba o siebie i swoją sylwetkę?

Ja jestem bardzo sportowa, ja zawsze byłam bardzo sportowa, więc ja sobie nie wyobrażam życia bez sportu, bez siłowni, bez roweru, bez spacerów, bez przyrody, to na pewno. A jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej, korzystam chyba z tego, z czego korzystają wszystkie kobiety. Przede wszystkim jestem fanką laserów. Około dwa tygodnie temu robiłam właśnie laser pod oczy. A poza tym korzystam z tego, co inne kobiety. Jeśli chodzi o zabiegi na ciało to nie wierzę w cuda. Trzeba o siebie dbać i uprawiać sport. Ja jem wszystko. Naprawdę. Jestem tu z przyjaciółmi i potem im zapowiedziałam, że idziemy do mojego ulubionego miejsca. Ja idę na bigos i śledzia z ziemniakami!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jak widać, nie zawsze trzeba drastycznie ograniczać produkty powszechnie uważane za niepożądane w diecie, by kusić świetną sylwetką i wspaniałym dekoltem. Zamierzacie wziąć z niej przykład i tak jak Paulla, skupić się na sporcie?


paulla

paulla

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
paulla

paulla

Paulla - event Panek Clinic (fot. AKPA)

Paulla - event Panek Clinic (fot. AKPA)fot. AKPA

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dieta wege postarza!! Białko odpowiada za kolagen i elestyne która jest w skórze.Wszystkich wege których znam wyglądają dużo starzej.Cienkie włosy szara skóra.Cukier z owoców postarza.

 • Gość pisze:

  przerobiona na maxa, wystarczy obejrzeć zdjęcia z początku jej „kariery” , ma kilka operacji plastycznych za sobą

 • Gość pisze:

  Ma 44 lata, a wygląda na 30 lat. Plastik? Właśnie, że nie! Ładnie wygląda i brawo za metamorfozę.

  • Gość pisze:

   Jakby wyeliminowała ze swojej diety produkty zwierzęce to by Wyglądała Młodziej i by nie musiała tyle kasy na te zabiegi płacić. Bo teraz to wygląda jak zombie.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Rob pisze:

  Lala Barbie jak nic,wykreowana przez plastyków

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×