Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Paulla o swoich szansach w preselekcjach do Eurowizji 2017: „Nie mam ciśnienia”

Paulla na Eurowizji 2017


Paulla o Eurowizji 2017

Paulla jest jedną z najbardziej znanych gwiazd muzyki w Polsce. Jakiś czas temu wycofała się nieco z życia publicznego. Teraz wraca i to ze zdwojoną siłą. Artystka zgłosiła się do Krajowych Eliminacji do Eurowizji 2017 z piosenką Chcę tam z tobą być. 

Zobacz: Kandydaci na Eurowizję 2017: Są kolejni chętni! Wśród nich gwiazda dla której może to być wielki powrót. Posłuchajcie jej piosenki 

Gwiazda twierdzi, że zgłosiła się do tegorocznych preselekcji dlatego, iż została namówiona przez fanów. Nie zamierza się poddawać, ani tracić nadziei. Paulla nie chce zawieść nikogo. Nie będzie się jednak przejmować porażkami.

To była spontaniczna decyzja, taka luźna propozycja padła ze strony mojego managmentu i ponieważ teraz ukazał się ten teledysk i teraz mamy promocję najnowszego singla to stwierdziłam, czemu nie. Fani często mnie o to pytali i tak naprawdę robią to od dwóch lat. Nie mam ciśnienia. Ta piosenka nie została napisać na potrzeby Eurowizji. Jak się nie uda, nie będę zawiedziona, bo nie nagrywałam tej piosenki pod tym kątem. Ja nie sprawdzam się w konkursach. Ten stres konkursowy i ta presja działa na mnie negatywnie. Scena to nie jest ring. W muzyce jest miejsce dla wielu artystów i ja się nie lubię boksować. Jest taka opinia, że Eurowizja to festiwal kiczu i chyba to będzie pokutowało wciąż gdzieś tam – wyznała w rozmowie dla agencji Newseria Lifestyle 

Myślicie, że wygra preselekcje?

Zobacz: Preselekcje na Eurowizję 2017: Znamy jurorów! Wśród nich laureat Grammy! Wiemy też, kto wystąpi podczas konkursu!

Paulla

Paulla o Eurowizji 2017

Paulla

Czy Paulla weźmie udział w Eurowizji 2017?

Czy piosenka Paulli „Chcę tam z Tobą być” ma szansę wygrać Eurowizję 2017?Komentarzy: 3


Gość | 11 lutego 2017, 21:44

Brawo cieszę się że wystąpi pani na preselekcjach jestem pani fanką trzymam kciuki z pewnością oddam na panią głos


Gość | 8 lutego 2017, 22:21

Muzyka ma chwycić za grdykę i ciorac a tam w Szwecji to raczej kasa i prestiż mody


Gość | 8 lutego 2017, 22:18

Słaby kawalek głos fajny nawet podobny do 2giego miejsca łac kroc temu z gorniak ogólnie szkoda slow


Dodaj komentarz
×