42-letnia Paulla jest w ciąży! Ogłosiła nowinę sesją na plaży. Pokazała swoje krągłości: „Nadchodzi huragan”

Paulla

Paulla

Paulla jest w ciąży, czym pochwaliła się na Instagramie. Pokazała zdjęcie, na którym prezentuje delikatnie zaokrąglony brzuszek. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Paulla jest przykładem na to, że kariera i życie prywatne nie muszą się wykluczać. Na co dzień realizuje się zawodowo i nagrywa nowe piosenki. Aktualnie jest w trakcie kręcenia teledysku do kolejnej z nich. Mowa o singlu Huragan, który trafi do odbiorców już 22 października.

Gwiazda każdą wolną chwilę spędza ze swoim 13-letnim synem Adamem, który jest owocem miłości piosenkarki i Adama Konkola. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że nastolatek ma już sprecyzowane plany na przyszłość.

On konsekwentnie chce być inżynierem wynalazcą i w tym kierunku działa, robi coś z niczego. To jest chłopak, który potrafi zrobić nawet łuki do strzelania z patyczków hotelowych do uszu i z torebek od herbaty. Konstruuje, zbiera kartony, niepotrzebne rzeczy. Jego ulubionym sklepem z zabawkami, to sklepy z materiałami budowlanymi, do majsterkowania. Jeżeli to mu da szczęście i w tym kierunku ma się rozwijać, to dlaczego nie.

Paulla jest w ciąży. Pokazała zaokrąglony brzuszek

Piosenkarka stara się też być w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Dla nich prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie udostępnia nowe treści. Patrząc na ostatnie zdjęcie, które opublikowała, raczej nie można mieć wątpliwości, że w jej życiu nadciąga spora rewolucja.

Paulla jest w ciąży, o czym poinformowała w piękny sposób. Dodała zdjęcie, na którym pozuje na plaży ubrana jedynie w strój kąpielowy. Tuż obok niej stoi jej ukochany Rafał Zemke, który nie tylko kradnie jej całusa, ale także czule trzyma dłoń na brzuchu, który wydaje się być delikatnie zaokrąglony. Artystka w podpisie ogłosiła, że w jej życiu nadciągają zmiany:

Pozdrawiamy z Portugalii… Nadchodzi 🌪Huragan🌪w naszym życiu… #paulla #huragan #portugalia #lizbona #zmiany

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach gratulują zakochanym:

  • Ale się będzie działo. Gratulacje.
  • Gratuluję!!! Przepowiedziane i wywróżone przeze mnie. Mówiłam Tobie w zeszłym roku !!! I już Jesteś w ciąży. Tak się cieszę !!! Gratuluję Wam i niechaj się dzieje.
  • Dużo dużo dużo miłości życzę z całego serducha, aby ta miłość była tak silna jak piosenkarki divy @celinedion.

My również składamy Paulli serdeczne gratulacje!


Paulla jest w ciąży

Paulla jest w ciąży

Paulla - Fryderyki 2021

Paulla - Fryderyki 2021

Paulla - Pokaz charytatywny Gwiazdy Dzieciom

Paulla - Pokaz charytatywny Gwiazdy Dzieciom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×