Szukaj

Paulina Sykut w bikini zajada się potężną dawką glutenu. Danie apetyczne, ale jej brzuch jeszcze bardziej

Paulina Sykut w bikini

Paulina Sykut w bikini

Paulina Sykut zaimponowała formą. Na najnowszej fotografii na Instagramie pozuje w bikini, zajadając się pierogami. Jaki ona ma brzuch?

Paulina Sykut jest jedną ze sztandarowych gwiazd Polsatu. Prowadzi największe imprezy, a także popularne shows. Nie zanosi się, żeby miało się to zmienić, więc jest dosyć zapracowana. Tym bardziej celebruje chwile z najbliższymi, a także wakacje, które tym razem spędza na Mazurach.

Prezenterka znana jest z nienagannej figury. Na najnowszym zdjęciu pozuje w bikini. Wygląda jeszcze bardziej apetycznie niż danie, którym się zajada.

Paulina Sykut w bikini zajada się pierogami

Paulina Sykut, jej mąż – Piotr Jeżyna, wychowują córeczkę Różę, której poświęcają każdą chwilę. Prezenterka nie zdecydowała się pokazać twarzy dziewczynki, wiadomo jednak, że jest blondynką i łączy ją szczególna więź z rodzicami. Obecnie spędzają czas na Mazurach. Podczas pięknej pogody wakacje nad jeziorami są wspaniałe. Nie należy także zapominać, że region, który wybrali, obfituje w niezapomniane widoki, a także przepyszne regionalne i nie tylko jedzenie.

Na najnowszej fotografii prezenterka pochwaliła się nienaganną sylwetką. Pozuje w skąpym, jasnoniebieskim bikini, zajadając się pierogami, które są bardzo apetyczne, nie bardziej jednak niż jej figura, a zwłaszcza brzuch. Zobaczcie też tę scenerię.

Mazurskie pierogi #najlepiej
#mrągowo #totu.

View this post on Instagram

Mazurskie pierogi ???? #najlepiej ???????? #mrągowo #totu

A post shared by Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna) on

Z komplementami pospieszyli fani gwiazdy.

  • Przepiekna jesteś. I ta cudna figura!
  • Obiad i piękne okoliczności przyrody!
  • Super widoki – zarówno w tle, jak i na pierwszym planie.
  • Ależ ty masz figurę, a i na pierogi sobie pozwalasz. Zazdroszczę.
  • Przepiękna, jak zawsze zachwycająco.

Internauci obserwujący profil Pauliny Sykut wiedzą dobrze, że na to jak wygląda, składają się nie tylko dobre geny, ale też ciężka praca na siłowni i nie tylko. Gwiazda każdą chwilę poświęca na aktywność fizyczną, a wtedy taka potężna dawka glutenu jest jej niestraszna. Mimo wszystko podziwiamy formę prezenterki.


Paulina Sykut w bikini zajada pierogi

Paulina Sykut w bikini zajada pierogi

Paulina Sykut pokazała twarz Róży

Paulina Sykut pokazała twarz Róży

Paulina Sykut pokazała twarz Róży

Paulina Sykut pokazała twarz Róży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×