Paulina Sykut świętuje 5. urodziny córki. Wielki tort w roli głównej. My podglądamy, jak mieszka gwiazda Polsatu

Paulina Sykut - 5. urodziny córki

Paulina Sykut - 5. urodziny córki

Paulina Sykut pokazała na Instagramie, jak celebrowała 5. urodziny córeczki. Róża to już duża dziewczynka. Relacja z imprezy pozwoliła zajrzeć też do mieszkania gwiazdy Polsatu.

Paulina Sykut jest jedną z największych gwiazd Polsatu. Prowadzi wielkie imprezy stacji, a także popularne shows. Póki co nie zanosi się, żeby miało się to zmienić, więc jest dosyć zapracowana. Tym bardziej celebruje chwile z najbliższymi – meżem Piotrem Jeżyną i ich już 5-letnią córeczką Różą.

Prezenterka jest bardzo aktywną mamą. Cały swój wolny czas poświęca dziecku. Dziewczynka ma już pięć lat i często towarzyszy znanej mamie. Pojawia się także na fotografiach na jej Instagramie, ale prezenterka razem z mężem zdecydowali, że nie będą ujawniać wizerunku Róży.

W sobotę dziewczynka kończyła 5 lat. Jak ten dzień uczciła Paulina Sykut?

Paulina Sykut świętuje 5. urodziny córeczki

Paulina Sykut jest jedną z bardziej aktywnych użytkowniczek Instagrama. Na swoim koncie publikuje mnóstwo treści. Ma już prawie 350 tys. obserwujących, którym uchyla rąbka zawodowych projektów, ale też życia prywatnego.

4 grudnia na świecie pojawiła się Róża. Córeczka Pauliny i Piotra zrewolucjonizowała ich życie. Kilka tygodni po jej narodzinach Sykut mówiła:

Chcemy sami wychowywać Różę. Mamy ogromną nadzieję wszystko ułożyć tak, by córka była tylko w naszych rękach. Oczywiście zobaczymy, jak to będzie później, bo życie często weryfikuje nasze plany i wywraca je do góry nogami. Wiadomo, że babcie chcą nam bardzo pomagać, ale na razie tylko mama i tata będą wychowywać swoją córkę – powiedziała wówczas w magazynie Gwiazdy.

Wszystko wskazuje na to, że świetnie sobie poradzili, a Róża pięknie się rozwija i właśnie skończyła 5 lat. Relację z imprezy urodzinowej jej znana mama zamieściła na Instagramie. Nie zabrakło gości, a także spektakularnych dekoracji. Najważniejszym punktem był tort z Elsą, którą uwielbia solenizantka. Gospodyni także postawiła na przebranie. Czego się nie robi, żeby uszczęśliwić dziecko!

Nie ma wątpliwości, że zabawa była przednia. Można też skorzystać z okazji i zobaczyć, jak mieszka Paulina Sykut. Wiemy już, jak wygląda pokój jej córeczki. Teraz mamy możliwość podziwiać salon, w którym nie zabrakło wielkiego telewizora. Jest też stół, przy którym można wygodnie zasiąść do biesiady. Wszystko utrzymane jest w stonowanych kolorach. Uwagę przyciągają długie, ciężkie zasłony. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Paulina Sykut - 5. urodziny córkiPaulina Sykut - 5. urodziny córki

Paulina Sykut - 5. urodziny córki

Paulina Sykut - 5. urodziny córki

Paulina Sykut - 5. urodziny córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×