Szukaj

Dzisiaj blondynka, ale jeszcze niedawno brunetka. Kto pamięta Paulinę Sykut w czarnym kolorze włosów?

Paulina Sykut

Paulina Sykut

Paulina Sykut po wakacjach odświeżyła kolor włosów i przypomniała internautom, że kiedyś nosiła czarne pasma. Jak wygląda w obecnej fryzurze?

Paulina Sykut doskonale łączy karierę z życiem prywatnym. Nie może narzekać na brak zajęć, jednak zawsze znajduje czas, by w pełni poświęcić się najbliższym. Świetną okazją do tego są wakacje. Ostatnio wraz z mężem i córeczką wybrali się na Mazury.

Zarówno pogoda, jak i dobre humory im dopisywały, czego dowodem może być wpis dziennikarki na Instagramie. Pozuje w stroju kąpielowym, szeroko uśmiecha się do obiektywu, aż promienieje szczęściem.

Jednak czas urlopów dobiegł końca i czas wrócić do szarej rzeczywistości. Paulina postanowiła sobie to uprzyjemnić i odświeżyła kolor włosów.

Jak wygląda Paulina Sykut w chłodnym blondzie?

Paulina Sykut już niedługo będzie nam uprzyjemniać czas, prowadząc reaktywowaną po pandemii edycję Tańca z gwiazdami. Możemy się spodziewać jak zawsze w jej wydaniu pełnego profesjonalizmu, ale tez cudnych stylizacji i idealnych fryzur.

Tymczasem gwiazda Polsatu wybrała się do fryzjera, a efektami podzieliła się na Instagramie. Od dłuższego już czasy kojarzymy ją raczej z jasnymi pasmami, ale prezenterka przypomniała, że do chłodnego blondu, który obecnie prezentuje, była dość długa droga, a ona kiedyś miała czarne włosy.

Kiedyś czarne, dzisiaj chłodny blond:) @fiftyfiftyconcept

Internauci są zdania, że w obecnym wydaniu wygląda zdecydowanie najlepiej:

  • Zdecydowanie na plus.
  • Pani Paulino bardzo ładnie pani wygląda w tej fryzurze i w tym kolorze włosów.
  • I tak najlepiej.
  • Taki kolor praktycznie naturalny odcień mi się marzy .
  • Dla mnie cudna w każdej odsłonie – piszą.

Podzielamy zdanie fanów, Paulina Sykut pięknie wygląda w blond włosach. Zajrzyjcie do naszej galerii, tam znajdziecie dawne zdjęcia w ciemnych włosach.


Paulina Sykut odświeżyła kolor włosów

Paulina Sykut odświeżyła kolor włosów

Paulina Sykut w sukni w paski

Paulina Sykut w sukni w paski

Paulina Sykut w błękitnym garniturze Marlu

Paulina Sykut w błękitnym garniturze Marlu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×