Paulina Sykut w ciąży? Pod zdjęciem z brzuszkiem mnóstwo gratulacji. Co za osobliwy kadr!

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna

Paulina Sykut jest w drugiej ciąży? Gwiazda w Dniu Ojca zamieściła zdjęcie, pod którym roi się od gratulacji. Czyżby rodzina prezenterki wkrótce miała się powiększyć?

Chyba nikt nie wyobraża sobie ramówek Polsatu bez udziału Pauliny Sykut. Gwiazda stacji prowadzi nie tylko flagowe programy, ale także najważniejsze imprezy stacji na żywo. Do tego regularnie przedstawia prognozę pogody. Jej kariera potoczyła się w dość nieoczywisty sposób, patrząc na to, że pierwsze kroki w show-biznesie stawiała jako wokalistka w programie Idol.

Jeszcze zanim zgłosiła się na casting do muzycznego show, Sykut w 1998 roku związała się z Piotrem Jeżyną. Ich uczucie rozkwitło w czasach licealnych. Dziś są jedną z najpiękniejszych par, która spekuluje się, że wkrótce powita na świecie drugie dziecko – a przynajmniej tak internauci zinterpretowali post, jaki gwiazda zamieściła na Facebooku.

Paulina Sykut w drugiej ciąży?

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna pobrali się 20 sierpnia 2011 roku w Puławach. Pięć lat później na świat przyszła ich pierwsza córka – Róża. Czyżby wkrótce ich rodzina powiększyła się?

Post, jaki Sykut opublikowała w szczególnym dla jej męża dniu – Dniu Ojca, wywołał poruszenie w social mediach. 41-letnia gwiazda udostępniła na Facebooku serię zdjęć Piotra z Różą, które zwieńczyła fotką zaokrąglonego brzucha z napisem „dla taty”. Osobliwy kadr niektórzy fani potraktowali jako informację o drugiej ciąży.

TATA-PAPITEK, jak mówi Róża:) Kochamy Cię! Wszystkiego najlepszego – napisała pogodynka.

Pod postem zaroiło się od gratulacji. Niewykluczone jednak, że zdjęcie Pauliny pochodzi z czasów pierwszej ciąży i jest pierwszym, jakim gwiazda i jej wtedy jeszcze nienarodzona córeczka uczciły Dzień Ojca.

Sama Paulina zdążyła już przyzwyczaić się do plotek o jej ciąży, o czym mówiła reporterce Jastrząb Post w wywiadzie, którego udzieliła w 2018 roku:

Nie boję się, ale rzeczywiście, chyba jakaś presja jest dookoła. Czasami wydaje mi się, że jakaś błahostka wystarczy by powstała ta kula śniegowa i żeby zaczęła się toczyć i nabierała kształtów. Chyba zaczęło się od jakiś niewinnych komentarzy pod zdjęciem w sukience. Ja tam nie widziałam nic, nie wybijał mi się ten brzuch zanadto, ale jeśli ktoś coś dostrzegł, to widać dobrze mi życzy.

Życzymy Paulinie i Piotrowi jak najlepiej, ale z gratulacjami póki co się wstrzymamy. 🙂


Paulina Sykut pokazała ciążowy brzuch

Paulina Sykut pokazała ciążowy brzuch

Paulina Sykut z córką

Paulina Sykut z córką

Paulina Sykut z mężem i córką

Paulina Sykut z mężem i córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×