Szukaj

Wielkie przyjęcie w domu Pauliny Sykut. Z rozmachem uczciła 4. urodziny Róży. Były dekoracje jak z bajki

Paulina Sykut

Paulina Sykut

Paulina Sykut pokazała na Instagramie, jak świętuje 4. urodziny swojej córeczki. Są dekoracje i cudny tort. Róża to już duża dziewczynka. Co piszą internauci?

Paulina Sykut jest jedna ze sztandarowych gwiazd Polsatu. Prowadzi największe imprezy stacji, a także popularne shows. Póki co nie zanosi się, żeby miało się to zmienić, więc jest dosyć zapracowana. Tym bardziej celebruje chwile z najbliższymi – meżem Piotrem Jeżyną i ich już 4-letnią córeczką Różą.

Prezenterka jest bardzo aktywną mamą. Cały swój wolny czas poświęca dziecku. Dziewczynka ma już cztery latka i często towarzyszy gwieździe Polsatu. Pojawia się na fotografiach na jej Instagramie, ale razem z mężem zdecydowali, że nie będą ujawniać jej wizerunku. W sobotę świętowała urodziny Róży. Zobaczcie, czym podzieliła się w sieci.

Paulina Sykut świętuje 4. urodziny Róży

Prezenterka poznała swojego męża, gdy miała zaledwie 17 lat. Ich związek okazał się bardzo udany, para w 2011 wzięła ślub, a cztery lata temu doczekała się pierwszego dziecka. Przez wszystkie te lata budują udaną relację.

Paulina Sykut jest jedną z bardziej aktywnych użytkowniczek Instagrama. Na swoim koncie publikuje mnóstwo treści. Na wielu zdjęciach można podziwiać jej czteroletnią córkę, Różę. Tym razem prezenterka pokazała, jak świętują urodziny córeczki.

Na fotografii, którą udostępniła prezenterka, widzimy baloniki, mamę i córkę w eleganckich sukienkach, dodatkowo Paulina ma urodzinową czapeczkę na głowie. Róża właśnie zabiera się za zdmuchiwanie świeczek na swoim pięknym torcie z Elsą z Krainy lodu.

Świętujemy 4-te urodzinki:) 🎂❤️🥳
Dziękujemy za wszystkie piękne życzenia – napisała.

Internauci nie ominęli postu i piszą życzenia urodzinowe dla Róży Pauliny Sykut. Nie brakuje też komplementów dla mamy i córki. Nie da się ukryć, że dziewczynka rośnie jak na drożdżach. Póki co zachwyca blond czuprynką, ale kto wie, może kiedyś gwiazda Polsatu zdecyduje się pokazać także jej twarz.

  • Spełnienia dziedziecych marzeń.
  • Wszystkiego najlepszego!!! Dużo zdrówka.
  • Serdeczności.
  • Jakie piękne panie! Sto lat dla młodszej.
  • Cudownie razem wyglądacie.

Wszystkiego najlepszego dla Róży!


Paulina Sykut - urodziny Róży

Paulina Sykut - urodziny Róży

Paulina Sykut odświeżyła kolor włosów

Paulina Sykut odświeżyła kolor włosów

Paulina Sykut pokazała twarz Róży

Paulina Sykut pokazała twarz Róży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×