Paulina Sykut w złotych cekinach świętuje 41. urodziny. Hotel i piękny tort, to świetny sposób na idealną imprezę

Paulina Sykut - 41. urodziny

Paulina Sykut - 41. urodziny

Paulina Sykut niedawno świętował 5. urodziny córeczki, a teraz pochwaliła się impreza z okazji swojego święta. Skończyła 41. lat i celebrowała ten dzień w złotych cekinach na imprezie w hotelu.

Paulina Sykut jest jedną z największych gwiazd Polsatu. Prowadzi wielkie imprezy stacji, a także popularne shows. Póki co nie zanosi się, żeby miało się to zmienić, więc jest dosyć zapracowana. Tym bardziej celebruje chwile z najbliższymi – mężem Piotrem Jeżyną i ich już 5-letnią córeczką Różą.

Dziewczynka Pauliny i Piotra zrewolucjonizowała ich życie. Kilka tygodni po jej narodzinach Sykut mówiła:

Chcemy sami wychowywać Różę. Mamy ogromną nadzieję wszystko ułożyć tak, by córka była tylko w naszych rękach. Oczywiście zobaczymy, jak to będzie później, bo życie często weryfikuje nasze plany i wywraca je do góry nogami. Wiadomo, że babcie chcą nam bardzo pomagać, ale na razie tylko mama i tata będą wychowywać swoją córkę – powiedziała wówczas w magazynie Gwiazdy.

Wszystko wskazuje na to, że świetnie sobie poradzili, a Róża pięknie się rozwija i niedawno skończyła 5 lat. Teraz świętuje jej znana mama. Az trudno uwierzyć, że prezenterka o figurze i urodzie nastolatki właśnie kończy 41 lat.

Paulina Sykut świętuje 41. urodziny

Paulina Sykut nie zapomniała o swoich fanach na Instagramie i opublikowała relację z dnia urodzin. Impreza miała miejsce w jednym z warszawskich hoteli. Dziennikarka pokazała pięknie udekorowany pokój, nakryty stół i łakocie, jakie się na nim pojawiły. Nie zabrakło także wideo, na którym pokazała tort.

Solenizantka wyglądała wspaniale w komplecie połyskujących złotymi cekinami. Miała na sobie szorty, top i marynarkę. Uśmiech nie schodził z jej twarzy.

Były też wielkie balony z cyframi oznaczającymi wiek Pauliny, Jak widać, gwiazda nie ma problemu z upływającym czasem.

Pod postem Sykut namnożyło się życzeń urodzinowych.

  • Sto lat w szczęściu kochana – Paulina Krupińska.
  • odlotowego roku! – Kasia Zielińska.
  • 100000 lat! – Maffashion.
  • No @paulinasykutjezyna gonisz mnie. Happy Birthday – Marek Kaliszuk.

Wśród życzeń wypatrzyliśmy jeszcze te od Hanny Żudziewicz, Jacka Jeschke i Dariusza Wieteski. Przyłączamy się do wszystkich ciepłych słów.


Paulina Sykut - 41. urodziny

Paulina Sykut - 41. urodziny

Paulina Sykut - 41. urodziny

Paulina Sykut - 41. urodziny

Paulina Sykut - 41. urodziny

Paulina Sykut - 41. urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×