Paulina Sykut świętuje 10. rocznicę ślubu! Okazja szczególna, to i kreacja szałowa. Mąż nie mógł wyjść z podziwu

Paulina Sykut

Paulina Sykut

Paulina Sykut i jej mąż Piotr Jeżyna już wkrótce będą świętowali 10. rocznicę ślubu. Na tę okazję prezenterka przygotowała wyjątkową kreację. Jak wygląda?

Paulina Sykut jest jedną ze sztandarowych gwiazd Polsatu. Prowadzi największe imprezy stacji, a także popularne shows. Póki co nie zanosi się, żeby miało się to zmienić, więc jest dosyć zapracowana. Tym bardziej celebruje wolne chwile z najbliższymi – mężem Piotrem Jeżyną i ich już 4-letnią córeczką Różą.

Prezenterka jest bardzo aktywną mamą. Cały swój wolny czas poświęca dziecku. Dziewczynka często towarzyszy gwieździe w pracy. Pojawia się na fotografiach na jej Instagramie, ale razem z mężem zdecydowali, że nie będą ujawniać jej wizerunku.

Prezenterka poznała swojego męża, gdy miała zaledwie 17 lat. Ich związek okazał się bardzo udany. Para w 2011 wzięła ślub, a cztery lata temu doczekała się pierwszego dziecka. Przez wszystkie te lata budują udaną relację, a już niedługo będą świętowali 10. rocznicę ślubu. Na tę okazję Paulina ma wyjątkową kreację.

Paulina Sykut przygotowała kreację na 10. rocznicę ślubu

Paulina i Piotr znają się już 23 lata, ale ślub wzięli w 2011 roku. Poznali się, kiedy obecna gwiazda Polsatu chodziła jeszcze do liceum:

Miałam wtedy 16 lat, a Piotr 26… Wpadł mi w oko, myślę, że ja jemu też, ale nie od razu zaczęliśmy się spotykać. Z początku po prostu kolegowaliśmy się. Bardzo się lubiliśmy. Piotrek miał wtedy dziewczynę, a ja byłam za młoda na związek. To nie był jeszcze ten moment – zdradziła kiedyś w rozmowie z Na Żywo.

Minęło sporo czasu, zanim ich relacja przerodziła się w miłość. Dopiero po 2 latach zakochali się w sobie, ale za to do dziś są nierozłączni. 20 sierpnia 2011 r. para powiedziała sakramentalne „tak”. Ceremonia ślubna odbyła się w rodzinnych stronach PaulinySprawdzają się także jako rodzice rezolutnej Róży.

Czas mija i prezenterka powoli szykuje się do świętowania 10. rocznicy ślubu. Co prawda do lata pozostało jeszcze trochę czasu, ale właśnie pokazała, jaką kreację wybrała na tę okazję.

Zazwyczaj lubię chodzić zakryta, On woli by było widać ciało . Ja wolę długie , On mini. Natomiast w kwestii koloru zgadzamy się zawsze  i tak już od 23 lat. Nie ma tutaj mojego męża, ale sukienka bardzo mu się spodobała , ponieważ łączy wszytko co lubi (i ja też)
Mam nadzieję, że w 10-tą rocznicę ślubu , będziemy mogli normalnie wyjść , posiedzieć , zjeść .. jak kiedyś.. W każdym razie sukienkę już mam – napisała.

Wśród komentarzy nie zabrakło komplementów od zaprzyjaźnionych gwiazd: Qczaja, Sylwii Madeńskiej, Kasi Dziurskiej i wielu innych. Najważniejsze jednak, że Piotr Jeżyna jest zachwycony:

bella ragazza – napisał po włosku, co oznacza piękna dziewczyna.

Paulina jak zawsze prezentuje się zjawiskowo.

W naszej galerii zdjęcia ze ślubu Piotra i Pauliny, a poniżej wideo z ich wielkiego dnia.


Paulina SykutPaulina Sykut

Paulina Sykut

Piotr Jeżyna komentuje zdjęcia żony

Piotr Jeżyna komentuje zdjęcia żony

Komentarze

  • Gosc pisze:

    Co się komu podoba

  • Gość pisze:

    Zjawiskowa kobieta. Ja na rocznicę ślubu założyłam czerwoną sukienkę, bo mąż lubi ten kolor. Świętowaliśmy ją w domu, mąż kupił wino, sushi i kwiaty dla mnie z poczty kwiatowej. A ja wręczyłam małżonkowi zegarek. Gdyby było można wyjść do restauracji to byśmy poszli na kolację, ale w domu też było w porządku. 🙂

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×