Paulina Sykut po sylwestrze w Polsacie idzie na inną imprezę. Wiemy z kim!

Paulina Sykut-Jeżyna

Fotografia: ONS

Paulina Sykut poprowadzi Sylwestrowy Rejs Przebojów, który obędzie się na skwerze Kościuszki w Gdyni. Impreza rozpocznie się o godzinie 20.00, a skończy po 24.oo. Jednak Paulina nie zamierza skończyć tak imprezy. Idzie na tzw. after-party z mężem, Piotrem Jeżyną. To wielka miłość dziennikarki. Poznali się kiedy ona miała naście lat, a wzięli ślub, kiedy była dojrzałą kobietą. Piotr jest biznesmenem, a  także menedżerem Pauliny. Dziennikarka na dzień przed sylwestrem ma już nawet przygotowaną kreację na tę wyjątkową noc.

Zobacz: Paulina Sykut, Agnieszka Popielewicz i Anna Głogowska przymierzają sylwestrowe kreacje

Bez afterka nie ma imprezy, nie ma sylwestra. Po Sylwestrowym Rejsie Przebojów, czyli grubo po drugiej, idziemy na after party. W zasadzie impreza tam się już kończy, bo my prezenterzy przychodzimy tam najpóźniej. Ale i tak imprezujemy – powiedziała Paulina Sykut w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Paulinie będzie partnerował Maciej Rock. Niekwestionowaną gwiazdą będzie Doda, która zaprezentuje wszystkim swój singiel „Riotka”, na który czeka cała Polska! W t ę noc m. in. Krzysztofa Krawczyka, Ewę Farną, Sylwię Grzeszczak czy Kamila Bednarka czy zespół Enej.

Maciej Rock towarzyszy mi jako mój partner. Śmiejemy się, że jestem jego żoną, on moim mężem telewizyjnym. Z przyjemnością będę mu partnerować, bo bardzo dobrze się rozumiemy. Cieszę się z tego powodu, ale na after party będę się bawić z moim mężem. Wolę z nim niż z Maćkiem, Maciek sorry

Na początku 2015 roku ukaże się debiutancki krążek dziennikarki. Jak stwierdziła Paulina na płycie znajdziemy  nowoczesną muzykę z domieszką brzmień jazzowych.

Paulina Sykut Jeżyna i Piotr Jeżyna

Paulina Sykut Jeżyna i Piotr Jeżyna
Fot. ons

 

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×