Paulina Sykut wreszcie pokazała twarz swojej słodkiej córeczki! To prawdziwa księżniczka z bajki!

Paulina Sykut z córką

Paulina Sykut z córką

Paulina Sykut opublikowała zdjęcie z rodzinnej uroczystości. Największą atrakcją fotografii jest twarz jej córki Róży, którą widać z profilu. Czy 3-latka jest podobna do gwiazdy Polsatu?

Paulina Sykut na antenie Polsatu w roli prezenterki zadebiutowała w 2006 roku. Gwiazda brawurowo poprowadziła Must be the music, co zaowocowało kolejnymi projektami, które powierzyła jej dyrektor programowa stacji, Nina Terentiew. Piękna dziennikarka czarowała widzów w programie Się kręci, a od 2016 roku regularnie pojawia się na antenie zapowiadając taneczne pląsy uczestników Tańca z gwiazdami. Bez Sykut włodarze stacji nie wyobrażają sobie największych corocznych imprez – sylwestra, festiwalu w Sopocie i Pikniku Country w Mrągowie.

Chociaż grafik Pauliny pęka w szwach, jej życie prywatne układa się równie pomyślnie, co zawodowe. Gwiazda w 2011 roku wyszła za mąż za swojego partnera Piotra Jeżynę, z którym związana jest od czasów liceum. Para w 2016 roku doczekała się córki Róży. Dziewczynka w mig stała się ulubienicą portali plotkarskich. Chociaż na jej temat pojawiło się wiele publikacji, nadal internauci nie mieli okazji zobaczyć jej twarzy. Aż do dzisiaj.

Sykut na Instagramie opublikowała zdjęcie z rodzinnej uroczystości, na której pojawiła się z całą rodziną. Największą atrakcją fotografii jest buzia Róży, którą możemy zobaczyć z profilu. Tyle wystarczy, by stwierdzić, że 3-latka to wykapana mamusia. Rodzinne zdjęcie gwiazdy Polsatu wywołało natychmiastową reakcję internautów. Fani pięknej Pauliny zasypali swoją idolkę miłymi komentarzami:

  • Cudowne zdjęcie.
  • Pięknie razem wyglądacie
  • Ależ Różyczka musi być piękna już widać kątem duże oczyska
  • Córunia tatunia.
  • Super z Was rodzinka! Napatrzeć się nie mogę
  • Ale różyczka jest śliczna troszkę buźki widać
  • Księżniczka mala

Jeszcze kilkanaście lat i Róża złamie niejedno serce.

Zobacz: Syn Natalii Kukulskiej w tym roku zdaje maturę! Z jakimi wynikami skończył liceum? Gwiazda komentuje

Zobacz: Danuta Stenka o karierze swoich córek. Gwiazda podzieliła się rodzinną historią: “Kiedyś ja byłam w tej samej sytuacji” [WIDEO]

Zobacz: Małgorzata Ohme pokazała córkę! Ależ ona jest podobna do ojca!


Paulina Sykut-Jeżyna pokazała twarz swojej córeczki

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała twarz swojej córeczki

Paulina Sykut-Jeżyna - Wielkanoc 2019

Paulina Sykut-Jeżyna - Wielkanoc 2019

Paulina Sykut z córką wybierają choinkę

Paulina Sykut z córką wybierają choinkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×