Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Paulina Sykut-Jeżyna przeszła niewiarygodną metamorfozę! Pamiętacie jak prezenterka wyglądała na początku swojej kariery?

Paulina Sykut-Jeżyna kiedyś


Paulina Sykut-Jeżyna przeszła metamorfozę

Paulina Sykut-Jeżyna jest obecnie jedną z największych gwiazd Telewizji Polsat, obecnie gospodynią programu Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami. Warto jednak przypomnieć, że piękna prezenterka zaczynała swoją karierę w Idolu, który był emitowany w stacji zarządzanej przez Ninę Terentiew w latach 2002-2005.

11 grudnia 2017 roku w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się gala jubileuszowa, 25-lecia Telewizji Polsat. Podczas wieczoru stacja przygotowała wiele niespodzianek dla swoich widzów i gwiazd stacji, w szczególności tych, które bawią widzów na antenie od lat.

Paulina Sykut jest jedną z tych gwiazd, które diametralnie zmieniły swój wizerunek na przestrzeni lat. Ze zwykłej dziewczyny z sąsiedztwa, Paulina zmieniła się w ikonę stylu. Każda stylizacja gwiazdy zachwyca krytyków mody i ląduje w czołówkach rankingów modowych. Sykut uchodzi za jedną z najlepiej ubranych Polek, zanim jednak doczekała się wszystkich prestiżowych wyróżnień, zaliczyła kilka szalonych looków, które dzisiaj przyprawiają nas o uśmiech.

Warto nadmienić, że Paulina pracuje nad swoją debiutancką płytą. Chociaż o czasu Idola minęło już 15 lat, wciąć marzy się jej wydanie krążka. Zresztą nie tylko jej, ale też rzeszy wiernych fanów.

Paulina Sykut-Jeżyna świętuje roczek swojej córeczki. Pokazała nowe słodkie zdjęcie, którym rozczuliła internautów! Musicie je zobaczyć!

Paulina Sykut rozkleiła się podczas wywiadu. Emocje wzięły górę [WIDEO]

Telekamery 2018: Znamy wszystkich nominowanych! Michał Szpak, Magda Gessler, Agnieszka Sienkiewicz, Mikołaj Roznerski… Kto jeszcze?

Anna Głogowska czy Paulina Sykut – którą prowadzącą „Taniec z gwiazdami” wolisz?Komentarzy: 1


Ola | 12 grudnia 2017, 21:16

No przeszła metamorfozę. Ja tu widzę jakieś działanie iqacai, dużej ilości treningów i zdrowej diety. 😀 No ale na plus się zmieniła jak dla mnei mega. 😀


Dodaj komentarz
×