Szukaj

Seksowna Paulina Sykut zmieniła się nie do poznania! Gwiazda Polsatu wygląda teraz jak młoda Whitney Houston!

Pualina Sykut ma krótkie włosy

Paulina Sykut-Jeżyna w nowej fryzurze

Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę na Sylwestra 2018. Ma teraz kręcone włosy i wygląda jak młoda Whitney Houston. Pierwszy raz tak zaszalała z wizerunkiem. Zobacz, jak się zmieniła.

Paulina Sykut-Jeżyna jak Whitney Houston

Paulina Sykut-Jeżyna przyzwyczaiła swoich wiernych fanów do zmysłowego wizerunku. Gwiazda Polsatu lśni zawsze w blasku fleszy fotoreporterów w pięknych kreacjach, które znakomicie podkreślają jej zgrabną sylwetkę. Paulina jest najpiękniejszą wizytówka stacji telewizyjnej, zatem na wizji musi być zawsze perfekcyjnie zrobiona.  Widzowie kojarzą prezenterkę z długimi prostymi włosami, to jednak już historia.

Paulina postanowiła jeszcze przed końcem roku zmienić swój wizerunek, zatem pozwoliła sobie na wielkie szaleństwo z fryzurą.

Jak szaleć to na całego, zakręcona – napisała Paulina

Na zdjęciu widzimy całkowicie odmienioną Paulinę, która ma skręcone włosy jak młoda Whitney Houston. Prezenterka wygląda całkowicie inaczej, zdaniem niektórych internautów loki dodały jej 10 lat, inni fani natomiast nie mogą opanować zachwytów. Twierdzą bowiem, że Paulina Sykut w szalonych lokach prezentuje się wręcz olśniewająco.

Zatem zdania fanów Pauliny są podzielone, my natomiast uważamy, że ładnemu we wszystkim ładnie, wiec pięknej prezenterce pasuje wszystko.

A waszym zdaniem Paulina powinna pozostać przy lokach?

Gwiazdy na pokazie mody zimowej „Zima mroźna nam niegroźna”: Barbara Kurdej-Szatan, Paulina Sykut-Jeżyna, Edyta Herbuś, Magdalena Schejbal

Gwiazdy na wyborach Miss Polski 2018: Renata Kaczoruk, Margaret, Paulina Sykut-Jeżyna, Olga Buława

Paulina Sykut zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Jej roztańczone zgrabne nogi oraz seksowna bielizna największymi HITAMI trzeciego dnia festiwalu!


Czy Paulina Sykut-Jeżyna dobrze się ubiera?

×