Paulina Sykut prawie wywróciła się w studiu Polsatu. Gwiazda przeżyła chwile grozy, zapowiadając pogodę

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna pochwaliła się zdjęciem wykonanym zza kulis Pogody. Niewiele brakowało, a na wizji doszłoby do nieszczęśliwego wypadku. Co się stało?

Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd Polsatu. W telewizji obecna jest od kilku lat, choć w przeszłości nawet nie marzyła o tym, by podążać tą ścieżką kariery. Wierzyła, że dzięki uporowi i talentowi uda jej się podbić rynek muzyczny. Swoich sił próbowała w Idolu. Jej talent został dostrzeżony i dla wielu z pewnością była faworytką, jednak ostatecznie nie wygrała. Mimo to zyskała o wiele więcej od swoich przeciwników, ponieważ otworzyły się przed nią drzwi do wielkiej kariery w show-biznesie. W krótkim czasie udowodniła, że doskonale odnajduje się w roli prezenterki pogody, a chwilę później zaczęły do niej napływać kolejne propozycje pracy.

Gwiazda miała okazję pracować m.in. na planie Must be the music, co z pewnością było dla niej ogromną przyjemnością. Nieco później powierzono jej prowadzenie najpopularniejszego tanecznego show stacji, jakim jest Taniec z Gwiazdami. Z kolei w formacie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, miała okazję po raz kolejny popisać się talentem wokalnym.

Paulina Sykut-Jeżyna zaliczyłaby wpadkę na wizji. Jaką?

Ku uciesze fanów Sykut jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tam relacjonuje swoją codzienność oraz opowiada o kolejnych projektach zawodowych, w które się angażuje. Od czasu do czasu chwali się również zdjęciami swojej córki Róży oraz męża, Piotra.

Paulina jest jedną z niewielu gwiazd, które mają do siebie ogromny dystans i zdarza jej się śmiać z samej siebie. Tak było i tym razem. Na Instagramie opublikowała kadr wykonany w studio nagrań, na którym widać, że znalazła się w opałach.

Mało brakowało.
Do zobaczenia w pogodzie:)

Wpis opatrzyła zdjęciem, na którym była bliska upadku. Niestety oddalając się z miejsca nagrań, poślizgnęła się. Grymas wymalowany na jej twarzy świadczy o tym, że była przerażona tym, co się zaraz stanie. Na szczęście udało jej się utrzymać na nogach i uniknąć kłopotliwej wpadki na wizji.

Pod wpisem w krótkim czasie zaczęło przybywać komentarzy od rozbawionych internautów. Wśród nich nie brakuje również komplementów. Większość z nich dotyczy nóg gwiazdy, które idealnie podkreśliły krótka spódniczka oraz wysokie szpilki.

  • „Kieruję się głównie instynktem.“ – Julia Roberts. Tu akurat inny instynkt bo samozachowawczy, ale zadziałał.
  • Ślisko jakoś dziwnie się robi.
  • Ostrożnie. Oj to połączenie kolorów bomba.
  • Dominika Tarczyńska: Mówiłam by się zamienić!
  • Uważaj Paulinko pozdrawiam serdecznie ślicznie wyglądasz.

To nie pierwszy raz, gdy doszło do tak groźnego zdarzenia, z tym że to zakończyło się szczęśliwie. Kilka tygodni temu Paulina upadła za kulisami Tańca z gwiazdami. Zajście wyglądało dość poważnie.

Zupełny przypadek. Zahaczyła się butem z Iwonką Pavlović i nieszczęśliwie upadła. Widzę, że cierpi. Od momentu jak wstała to naprawdę cierpi. Ale mam nadzieję, że to jest jakaś chwilowa rzecz, że da się te straty naprawić jak najszybciej – relacjonowała Izabela Janachowska w rozmowie z Jastrząb Post.

A czy wam zdarzyły się jakieś kłopotliwe wpadki na oczach innych?


Paulina Sykut-Jeżyna - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Taniec z Gwiazdami 12. Finał - Paulina Sykut

Paulina Sykut-Jeżyna - premiera filmu „Czarny młyn”

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×