Paulina Sykut olśniła metamorfozą. Ma fryzurę jak z reklamy szamponu. Fani jej nie poznali

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut regularnie eksperymentuje ze swoją fryzurą, aby zawsze prezentować się nienagannie. Tym razem zaszalała nie tylko z kolorem, ale i z cięciem. Jak wygląda?

Paulina Sykut jest jedną z najpopularniejszych gwiazd Polsatu. Na początku obrała zupełnie inną ścieżkę kariery. Od najmłodszych lat przejawiała talent wokalny, więc zdecydowała się zgłosić do Idola. Choć nie udało się jej wygrać, została zauważona przez producentów, którzy po zakończeniu rywalizacji mieli dla niej przygotowaną propozycję współpracy. Została pogodynką i w krótkim czasie zdobyła grono wiernych fanów. Niedługo po tym udowodniła, że nie tylko doskonale prezentuje się na ekranie, ale i równie dobrze odnajduje się w roli konferansjerki. Obecnie stacja bez obaw o niepowodzenie powierza jej prowadzenie najpopularniejszych programów oraz imprez.

W przeszłości miała okazję pracować na planie Must be the music, co z pewnością było dla niej ogromną przyjemnością oraz przywołało miłe wspomnienia z czasów, gdy sama chciała zasłynąć na estradzie. Polsat jednak pozwolił jej popisać się talentem wokalnym w formacie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Choć nie wygrała, wielokrotnie wywołała uśmiech na twarzach swoich fanów.

Paulina Sykut pochwaliła się nową metamorfozą

Sykut należy do grona niezwykle urodziwych kobiet. Swoje atuty podkreśla nie tylko wymyślnymi kreacjami, ale i uczesaniem. Regularnie odwiedza gabinet fryzjerski, w którym dba o to, aby jej włosy były zawsze w doskonałej kondycji. Z uwagi na to, że jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, regularnie chwali się tam efektami przeprowadzonych metamorfoz.

Na początku kariery Paulina miała ciemne włosy, jednak z czasem postawiła na blond. To przy tym kolorze zdecydowała się zostać na dłużej, a obecnie eksperymentuje jedynie z jego odcieniami. Wraz z nadejściem zimy postanowiła nieco ocieplić kolor, który obecnie wpada w karmelowe tony. Delikatnie skróciła je z długości oraz wycieniowała końce, dzięki czemu teraz sięgają nieco poniżej linii ramion. Po wykonanym zabiegu stylista wywinął końce do środka, dzięki czemu wyglądają na dużo gęściejsze.

#blondyneczka 😉
#newcolor#haircut#hairstyle#hair – napisała pod zdjęciami zamieszczonymi na Instagramie.

Pod wpisem zaroiło się od komentarzy, w których internauci nie szczędzą pogodynce komplementów.

  • Najpiękniejsza blondynka.
  • Super fryzura jesteś piękna jak zawsze.
  • Cudownie wyglądasz Kochana i ta fryzura Wow.
  • Śliczna ta nowa fryzura pani Paulino.

Jedna z obserwatorek gwiazdy przyznała, że w pierwszej chwili jej nie poznała, a zmiana nie przypadła jej do gustu.

Nie poznałam, tak jakoś nie bardzo…

Jak oceniacie metamorfozę Pauliny?


Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×