Paulina Sykut-Jeżyna kokietuje na instagramie swoim nagim ciałem! Gwiazda nie chciała pokazać brzucha. Coś z nim jest nie tak?

Paulina Sykut-Jeżyna zaprezentowała na instagramię serię zdjęć, na których kusi swoim zmysłowym ciałem. Gwiazda Polsatu zakrywa jednak brzuch! Czy ma ku temu jakiś szczególny powód?

Paulina Sykut-Jeżyna od lat jest jedną z najpiękniejszych dziennikarek Polsatu. To ona ozdabia swoją osobą wszystkich imprezy telewizyjne stacji, jak również prowadzi kilka programów rozrywkowych. W Polsacie Paulina nie ma żadnej konkurencji poza równie śliczną i zdolną Agnieszką Hyży. Obie prezenterki są szczęśliwymi mężatkami oraz mamami. Często wklejają piękne fotki na instagram, prezentując swoje życie prywatne. Tym razem piękną sesją pochwaliła się Sykut.

Powiedział pokaż brzuch! ja na to nieeee! Namówić się dałam, ale zdjęcia , na stories, uprzedzam na wciągniętym i z wyprostowana. Na zdjęciu, da się wciągnąć to i owo, ale tak serio.. bez „kraty”, też da się żyć! love – napisała Paulina

Na zdjęciach możemy podziwiać w pełnej krasie prezenterkę Polsatu, która wygina się zmysłowo w sportowym stroju. Już wiadomo czemu Paulina zasłania brzuch, nie ma po prostu szałowej kraty jak Anna Lewandowska! Widok atrakcyjnej prezenterki kokietującej internautów robi ogromne wrażenie. Wielu fanów natychmiast wyraziło swój podziw w komentarzach. Byli i tacy, którym popis Pauliny nie do końca przypadł do gustu.

  •  Oj Pani Paulino u mnie się wylewa tu i ówdzie ale co tam nic na siłę
  • Bez przesady… Każda chciałaby mieć taki nawet nie wciągnięty…. W ogóle o co chodzi z tym że trzeba mieć płaski wysportowany..? A taki zwykły to nie ładny?
  • Jeśli kobieta 160 cm wzrostu, która waży góra do 55 kg wstydzi się swojego brzucha i ma jakieś lekkie opory by stanąć prosto do zdjęcia bo nie ma jeszcze kraty to boje się pomyśleć jakie ma mniemanie w swoich oczach, o kobietach, które ważą od nich o grubo więcej.
  • Fajna fota buzia uśmiechnięta to najważniejsze
  • A dla mnie ten opis zajeżdża zwykłą próżnością. Śliczne fotki, piękna kobieta o świetnej sylwetce, która widać, ze czuje się dobrze w swoim ciele i sorry za słowo, opis z dupy. Płaski brzuch, widać zarys mięśni i wysportowanej sylwetki i tłumaczenie jakby każdy miał teraz zapewnić, ze jest idealnie. Trochę to kokieteryjne. Bo bez opisu tez by się większość zachwycała, bo jest czym a jeśli ktoś nie lubi wstawiać takich zdjęć to po co to robi? gdzie tu logika

Co o tym myślicie?

Gwiazdy na wyborach Miss Polski 2018: Renata Kaczoruk, Margaret, Paulina Sykut-Jeżyna, Olga Buława

Gwiazdy na Balu Charytatywnym “Gwiazdy Dobroczynności”: Małgorzata Rozenek, Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Anita Sokołowska

Gwiazdy na drugim dniu Polsat SuperHit Festiwal 2019: Julia Wieniawa, Paulina Sykut-Jeżyna, Sławomir, Sarsa, Margaret


Paulina Sykut-Jeżyna chwali się ciałem i wciągniętym brzuchem

Paulina Sykut-Jeżyna chwali się ciałem i wciągniętym brzuchem

Paulina Sykut-Jeżyna chwali się ciałem i wciągniętym brzuchem

Paulina Sykut-Jeżyna chwali się ciałem i wciągniętym brzuchem

Paulina Sykut-Jeżyna chwali się ciałem i wciągniętym brzuchem

Paulina Sykut-Jeżyna chwali się ciałem i wciągniętym brzuchem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×