Co je mąż Pauliny Sykut? Gwiazda ma zastrzeżenia do jego diety. Doszło do kłótni

Dieta męża Pauliny Sykut

Dieta męża Pauliny Sykut

Dieta Piotra Jeżyny. Paulina Sykut jest wegetarianką

Gorący czas w życiu Pauliny Sykut. Gwiazda Polsatu znów poprowadzi muzyczne show Must Be The Music. To jednak nie koniec obowiązków, które czekają na wiosnę ulubienicę wielu widzów. Prezenterka zastąpi Annę Głogowską, która do tej roli była prowadzącą programu Taniec z Gwiazdami. Tancerka przyjęła tę informację z dużą klasą i spokojem.

Zobacz: Anna Głogowska pierwszy raz o zmianach w „Tańcu z gwiazdami”.

W nadmiarze obowiązków, Paulina Sykut coraz mniej czasu spędza ze swoim mężem Piotrem Jeżyną. Gdy tylko ma wolną chwilę stara się ją spędzać w domu i przygotowywać ukochanemu pyszne posiłki. Niestety w kwestii ich smakowitości, zakochani się nie zgadzają. Paulina od kilku lat jest wegetarianką i stara się wdrożyć w menu męża swoje nawyki żywieniowe:

Chcę, żeby mój ukochany był zdrowy i dlatego staram się, żeby w ogóle nie jadł mięsa – powiedziała w rozmowie z Faktem dziennikarka.

Mąż Pauliny bardzo dba o swoją sylwetkę. Według wielu dietetyków, do szybkiej budowy mięśni potrzebne jest białko zwierzęce. Niestety na kotlety Piotr Jeżyna nie może liczyć. Ale i tak, jak wyjawiła prezenterka, jej mąż nie narzeka na przygotowywane przez nią potrawy:

Na zupy kremy warzywne, które mu gotuję, Piotr wcale nie narzeka, tylko się uśmiecha

Życzymy w takim razie jeszcze większej ilości powodów do uśmiechu. W końcu przez żołądek do serca 😉

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna mają różne nawyki żywieniowe

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna mają dla siebie coraz mniej czasu?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×