Paulina Smaszcz gęsto się tłumaczy z afery ze schorowaną mamą Macieja Kurzajewskiego! Jej wersja zdarzeń skrajnie się różni. Co na to policja?

Zdjęcie (1) Paulina Smaszcz gęsto się tłumaczy z afery ze schorowaną mamą Macieja Kurzajewskiego! Jej wersja zdarzeń skrajnie się różni. Co na to policja?

[1/9] Maciej Kurzajewski z mamą (fot. KAPIF)

Zdjęcie (2) Paulina Smaszcz gęsto się tłumaczy z afery ze schorowaną mamą Macieja Kurzajewskiego! Jej wersja zdarzeń skrajnie się różni. Co na to policja?

[2/9] Maciej Kurzajewski z psem Bono

Zdjęcie (3) Paulina Smaszcz gęsto się tłumaczy z afery ze schorowaną mamą Macieja Kurzajewskiego! Jej wersja zdarzeń skrajnie się różni. Co na to policja?

[3/9] Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Zdjęcie (4) Paulina Smaszcz gęsto się tłumaczy z afery ze schorowaną mamą Macieja Kurzajewskiego! Jej wersja zdarzeń skrajnie się różni. Co na to policja?

[4/9] Paulina Smaszcz krytycznie o sytuacji w Polsce

Zdjęcie (5) Paulina Smaszcz gęsto się tłumaczy z afery ze schorowaną mamą Macieja Kurzajewskiego! Jej wersja zdarzeń skrajnie się różni. Co na to policja?

[5/9] Paulina Smaszcz

Zdjęcie (6) Paulina Smaszcz gęsto się tłumaczy z afery ze schorowaną mamą Macieja Kurzajewskiego! Jej wersja zdarzeń skrajnie się różni. Co na to policja?

[6/9] Paulina Smaszcz

Zdjęcie (7) Paulina Smaszcz gęsto się tłumaczy z afery ze schorowaną mamą Macieja Kurzajewskiego! Jej wersja zdarzeń skrajnie się różni. Co na to policja?

[7/9] Paulina Smaszcz krytycznie o sytuacji w Polsce

Zdjęcie (8) Paulina Smaszcz gęsto się tłumaczy z afery ze schorowaną mamą Macieja Kurzajewskiego! Jej wersja zdarzeń skrajnie się różni. Co na to policja?

[8/9] Paulina Smaszcz

Zdjęcie (9) Paulina Smaszcz gęsto się tłumaczy z afery ze schorowaną mamą Macieja Kurzajewskiego! Jej wersja zdarzeń skrajnie się różni. Co na to policja?

[9/9] Paulina Smaszcz

Komentarze

 • Gość pisze:

  Chore to wszystko

  • Gośćgość pisze:

   Pani Paulino pisze pani że pani jest chora niech się pani zajmie swoim zdrowiem a nie mścić się na Maciku i Kasi skąd u pani tyle jadu zobaczy pani za tą nienawiść przejdzie na pani zdrowie i wtedy będzie pani przepraszać tylko w tedy będzie za póżno jak się pani nie wstydzi swoich znajomych i rodziny odsuną się od pani bo jusz synowie panią mają dość niech się pani leczy

 • Marta pisze:

  Kobieto to twój były dom a nie obecny.!!!

 • Gość pisze:

  Żenada 🙈 Sfrustrowana była żona, przechodzi chyba, samą już siebie 🙈 Wstydu nie ma 😡😡😡😡

 • Gośćkk pisze:

  Kobieto odpuść.nie przynoś wstydu synom.czas pogodzić się z utrata męża bo sama tego chciałaś.chcesz mieć kontrolę i władzę nad wszystkimi.dziwie się że cię mama Maćka wpuściła do domu.przestan już bo zostaniesz sama.wszyscy od ciebie uciekną.i nie dyktuj byłemu mężowi jak ma żyć i nie wmawiają sobie że robisz coś w dobrej mierze.jestes zazdrosna że ktoś jest szczesliwy

 • Gość pisze:

  Brak słów i tyle.

 • Gość pisze:

  Jak jej i synom tak zależy na psie to dlaczego go nie wzięli do siebie? Poza tym jak synowie chcieli wiedzieć co z psem mogli sami się dowiedzieć.

 • Gość pisze:

  Jak ona wyglądała okropnie w dniu ślubu taka wsiura była a teraz udaje wielką panią zabolało że Maciej znalazł miłość

×