Paulina Smaszcz trafiona w najczulszy punkt. Cios wyszedł z najmniej spodziewanej strony. Ta sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca!

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz w ostatnim czasie narobiła sobie wrogów. Nie spodziewała się, że cios zada jej własna fanka. Uderzyła w najczulszy punkt. 

Paulina Smaszcz kilka tygodni temu ujawniła publicznie, że jej były mąż, Maciej Kurzajewski jest w związku z Kasią Cichopek. To rozpoczęło istną burzę. Dziennikarka później wielokrotnie atakowała parę. Mocno oberwało się też osobom, które stanęły w jej obronie, w tym Izabeli Janachowskiej. Liczne konflikty nie są jedynym problemem Pauliny.

Gwiazda mierzy się z problemami zdrowotnymi, przez które leczy się neurologicznie i onkologicznie. Oprócz tego ma na koncie pięć poważnych operacji.

5 poważnych operacji i diagnoza — nie wiemy, czy będziesz chodzić. Moje cztery przyjaciółki 24 godziny na dobę zmieniały mi pieluchy, myły mnie, karmiły i dbały. One pokazały mi tak naprawdę, na czym polega przyjaźń. Wszyscy inni uciekli, nawet moja rodzina. Nie było przy mnie matki, nie było byłego męża, nie było teściowej, nie było sióstr mojego byłego męża, nawet nie było mojego brata. To jest naprawdę świetna lekcja pokory wobec prawdziwych uczuć – otworzyła się w rozmowie z Moniką Jaruzelską.

Nie wszystkie osoby mają zrozumienie dla chorej 49-latki.

Paulina Smaszcz bezceremonialnie zaatakowana przez fankę

W tym tygodniu dziennikarka zamieściła na Instagramie film, w którego opisie poinformowała o tym, że zmierza do studia TVN, by opowiedzieć w nim o sytuacji Polek.

W drodze do TVN. Nagranie programu MOONTALK. Wywiad przeprowadzi ze mną mądra, piękna, niepowtarzalna dziennikarka Magdalena Kasperowicz. Będziemy rozmawiać o Polkach w połowie biegu życia. O ich zdrowiu, wartościach, priorytetach, braku wsparcia, macierzyństwie, partnerstwie, niewykorzystanym potencjale, życiu zawodowym i prywatnym, którym nie jest łatwo w patriarchalnym, katolickim, nacjonalistycznym kraju – pochwaliła się.

Pod materiałem pojawiły się komentarze. Ku naszemu zdziwieniu, jedna z fanek wyprowadziła wobec Pauliny niewybredny atak.

Jakoś choroby nie widać po pani…? – złośliwie napisała.

Bohaterka wideo zareagowała tak szybko, jak tylko mogła:

Bo według Pani powinnam być skopana, w worku pokutnym i umierać na oczach gawiedzi. Miałaby Pani satysfakcję, prawda?

Taka riposta powinna ostudzić zapał internautki.


Paulina Smaszcz krytycznie o sytuacji w Polsce

Paulina Smaszcz krytycznie o sytuacji w Polsce

Paulina Smaszcz krytycznie o sytuacji w Polsce

Paulina Smaszcz krytycznie o sytuacji w Polsce

Paulina Smaszcz pokazała, jak spędza Dzień Niepodległości

Paulina Smaszcz pokazała, jak spędza Dzień Niepodległości

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×