Paulina Smaszcz chwali się, co dostaje od adoratorów. Zrobiło się niesmacznie. Naprawdę musiała o tym mówić całej Polsce?

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz w najnowszej rozmowie pochwaliła się, jakie prezenty dostaje od adoratorów. Naprawdę chcieliśmy to wiedzieć? Co powiedziała?

Na temat medialnej burzy, w jakiej centrum od kilku już tygodni jest Paulina Smaszcz, wypowiedziało się kilku specjalistów od wizerunku. Portal Wirtualne Media uzyskał komentarz Barbary Krysztofczyk, byłej szefowej PR m.in. Szymona Hołowni i Anny Lewandowskiej.

Jeśli na takiej sławie zależy pani Smaszcz, no to znaczy, że wszystko jest OK. Obawiam się jednak, że w tym przypadku to nie jest strategia zaplanowana. Jej sposób komunikacji jest jak dziki koń, który urwał się z lejców i biega gdzieś po polach medialnego absurdu, wywijając niezgrabnie kopytami we wszystkich możliwych kierunkach. Z boku wygląda to po prostu desperacko – oceniła.

Paulina nie należy jednak do osób, które biorą jeńców i nie puściła tych słów płazem. Odpowiedziała specjalistce na platformie LinkedIn, gdzie nie przebierała w słowach.

Szanowna Pani, nie zna mnie pani i moich osiągnięć. Napisała pani o mnie obrzydliwy komentarz jako czytelniczka portali plotkarskich. To panią przekreśla jako eksperta. Powinna pani poznać prawdę, a nie czytać plotki jak rasowa plotkara. Skontaktuje się z panią moja kancelaria.

Smaszcz nie gryzie się w język i jest osoba bardzo bezpośrednią, co już nieraz udowodniła. Czasem aż do tego stopnia, że ociera się o granice dobrego smaku. W najnowszej rozmowie nie ukrywała, co przesyłają jej panowie.

Jakie wiadomości dostaje Paulina Smaszcz od adoratorów?

Kiedy w wywiadzie, który pojawił się na jej profilach społecznościowych, Paulina Smaszcz mówiła o tym, jak kupić książki własnego autorstwa, została zapytana, czy osobiście odpowiada na wiadomości na Instagramie.

No tak, tylko jeśli nie są to jakieś straszne rzeczy albo panowie przesyła ku**sy. Bo panowie mnie kut**iki nie kręcą, więc od razu kasuję takie wiadomości – odpowiedziała.

Dodała także, że ostatnio nasiliły się wiadomości pełne hejtu i te też kasuje. Czy jednak internauci koniecznie chcieli się dowiedzieć o przesyłanych do Pauliny przez wielbicieli częściach intymnych? Sądząc po głosach dominujących w sieci – raczej nie. Oto kilka z opinii dotyczących zwierzeń pani doktor:

 • Żenady ciąg dalszy… nieszczęśliwa kobieta, która nie może się pogodzić, że mąż odszedł, uczy inne, jak sobie z tym radzić.

 • Zadziwia mnie, że przy takim zasobie intelektualnym zniża się pani do poziomu plebsu, dając gawiedzi pożywkę, wdając się w takie niehonorowe i niekulturalne reagowanie na sprawy będące pani prywatnymi sprawami.

 • Pani Paulino czemu pani po prostu nie da spokoju swojemu byłemu mężowi to, co pani robi, nie jest normalne wręcz chore. Niech pani da żyć innym i sobie. Dla mnie po tych aferach nie jest pani osoba wiarygodna.

Więcej zwierzeń Pauliny w poniższym wideo.


Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery

Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery

Komentarze

 • Gość pisze:

  Rozum i mądrość nie idą w parze z wykształceniem.

 • Gość pisze:

  Oświadczam, że to ostatni tekst o Smaszcz, który przeczytałam. Dość Smaszcz! I jej paskudnych okularów! Dość tej bezczelnej i bezkrytycznej kobiety niewypał!

  • Gość pisze:

   Masz absolutną rację!To chory człowiek, który zatruwa otoczenie,bo mu się wydaje, że zawsze ma rację.Nie mogę już tego słuchać!To nie kobieta „petarda”,tylko kobieta „musztarda”.I to po obiedzie.

  • Gość pisze:

   Do widzenia

 • Ktoś pisze:

  panuje nad treścią która jest przedstawiana w jastrzabpost? Spadliście razem z panią Smaszcz poniżej poziomu mułu…szkoda, kiedyś można było znaleźć tutaj ciekawostki. Razem z panią Smaszcz idziecie na dno …

  • Obserwatorka pisze:

   Myślę , że kobieta jest bardzo nieszczęśliwa i krzywdę robi sama sobie i swoim bliskim. Jest rozstrojona emocjonalnie i niezbędna jest terapia psychologa. Pani Paulino- niech będzie Pani dobra dla siebie samej – już dość rozpaczy i nienawiści. Niech Pani spojrzy na wojnę, na tych biednych ludzi, którzy cierpią są głodni bez domów, bez bliskich, bez wody i elektryczności, bez ogrzewania… nad tym należy się pochylić, jak bardzo wojna rujnuje życie. Pani problemy są wyimaginowane i nie pasują do kreatorki wizerunku. Czas na normalność…

  • Gośćkol pisze:

   Żegnajcie bez żalu

  • Gość pisze:

   Charakteropata nie wykazuje empatii. Pani Paulina jest tego przykładem. Inni jej nie obchodzą.

 • Gość nikt pisze:

  Skończcie pisać o tej kobiecie bo to jest okropne.

 • Gość pisze:

  Jaka uczelnia zatrudnia tak zwichrowana osobę do pracy z młodzieżą?!?!? Kompromitacja kompletna tej osoby

  • Gość pisze:

   I uczelni 🙂

  • Gość pisze:

   Żadna. W żadnej jakie wymienia, że jest tam „wykładowca akademickim” – jakby na uczelni można być unnym:)) – nie figuruje. Nie ma jej tam. Może jakieś kursy miala, albo sake wynajmowali.

 • Gość pisze:

  O matko co się dzieje? Jak zaczną się procesy to nędznie lamentowała że cały świat winien tylko nie ona. Pani Paulino nie wiem co panią tak pobudza ale trzeba panować nad sobą bo nikt nie jest bezkarny

  • Gość Iza pisze:

   Ona ma wyłączność na oczernianie! Ona uwaza sie za krystaliczna bo postępuje wg własnego ja. Dziwię się co ona robi na uczelni? Będziemy mieć samych oszołomów?

 • Gość pisze:

  No tak. Panowie nie muszą się wstydzić. Ona powinna, bo o tym mówi… Im więcej o niej piszecie, tym bardziej mi się wydaje, że to z wami jest coś nie tak.

 • Gość pisze:

  Panowie chcieli, zapewne, w najlepszej wierze, tylko zaoferować swoją pomoc, bo wiadomo kiedy i dlaczego kobieta najbardziej rozwścieczona /;)) No ale, nie skorzystała.. Niestety

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×