Paulina Smaszcz urządziła sobie imprezę w taksówce. Dała niezły popis wokalnych umiejętności. Podczas karaoke trochę ją poniosło

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz zaszalała podczas samotnej podróży taksówką. Gwiazda urządziła w samochodzie imprezę na całego. Dała solidny popis wokalnych umiejętności. 

Paulina Smaszcz od kilku tygodni nie schodzi z pierwszych stron gazet. Była żona Macieja Kurzajewskiego wróciła na salony, ale i na okładki tabloidów ze względy na swój konflikt z dziennikarzem. W momencie, gdy ten wszedł w nowy związek nie oszczędziła mu przykrych komentarzy. Z czasem przestała wypowiadać się na temat prowadzącego śniadaniówkę w mediach, ale po kilku tygodniach powróciła do tematu przy okazji urodzin Macieja. Nieoczekiwanie złożyła mu w social mediach życzenia z okazji 50. urodzin.

Nasi synowie przekazali mi, że życzono tobie „drugiej młodości”, a ja nie wiem czy to dla ciebie dobre, bo znam ciebie od 25 lat. Raczej czasu, biologii i Boga nie da się oszukać, więc raczej otwórz się na drugą połowę życia mając dokładnie tyle lat ile masz, bo przed tobą jeszcze wiele niesamowitych wydarzeń, historii, przygód, emocji i inspiracji godnych dojrzałego, doświadczonego, pełnego przemyśleń i lekcji życia 50 latka. Paulina – szczęśliwa Mama Juliana i Franka, za chwilę Babcia naszej wnuczki. Dodaję również życzenia od całej mojej poznańskiej rodziny, moich przyjaciół i mojego partnera.

Przy okazji jubileuszu byłego męża wspomniała też o swoim nowym partnerze. Następnie zrobiła odważniejszy krok i opublikowała kilka nagrań z mężczyzną, który zdobył jej serce. Pokazała wspólny taniec, a nawet igraszki na kanapie. Przyznała jednak, że nie chce ujawniać jego tożsamości.

Absolutnie nie. Ja już przez 23 lata pokazywałam swoje życie osobiste, budując przy okazji wizerunek swojego byłego męża. Byłam jego menedżerem, zajmowałam się jego wywiadami, załatwiałam mu ciekawe kontrakty. Wyciągnęłam naukę z tego, co było i teraz absolutnie nie chcę tego robić. Z moim nowym partnerem bardzo tego przestrzegamy – przekazała w rozmowie z Faktem.

Niestety po czasie zdecydowała się usunąć wspólne nagrania z sieci. Teraz jednak opublikowała ciekawszy filmik.

Paulina Smaszcz śpiewa karaoke w taksówce

Paulina w ostatnim czasie stała się bardzo aktywna w social mediach. Nie można się dziwić, bo Kobieta Petarda zgromadziła tam sporą ilość fanów, którzy chętnie podpatrują, co aktualnie u niej słychać.

Kilka tygodni temu była żona dziennikarza wrzuciła do Internetu zmysłowe wideo, na którym można było zobaczyć, jak tańczy i śpiewa piosenkę Miley Cyrus Flowers. Ten sam wyczyn postanowiła odtworzyć podczas samotnej nocnej przejażdżki taksówką, w której znajdował się mikrofon do karaoke.

Słuchajcie, jestem w pierwszej taksówce w Warszawie, w której można śpiewać karaoke podczas podróży, prawda, że można? Jeszcze mamy światełka, ale czad – relacjonowała zachwycona Paulina.

Kobieta Petarda nie ukrywała, że jest zachwycona i podekscytowana możliwością śpiewu w czasie jazdy. Jechaliście już taksówką, w której można śpiewać karaoke?


Paulina Smaszcz śpiewa w taksówce

Paulina Smaszcz śpiewa w taksówce

Paulina Smaszcz czuli się z partnerem

Paulina Smaszcz czuli się z partnerem

Paulina Smaszcz czuli się z partnerem

Paulina Smaszcz czuli się z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×