Wczoraj intymne ujęcia z partnerem, a dziś coś takiego… Fani Pauliny Smaszcz nie kryją rozczarowania

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz wrzuciła wczoraj gorący film. Pokazała się na nim z partnerem. Niestety, dziś jej fani mają powód do rozczarowania...

Paulina Smaszcz tytułuje się mianem „kobiety petardy”. W życiu chwytała się wielu zajęć. Pracowała jako dziennikarka, prezenterka telewizyjna, wykładowczyni akademicka i ekspertka ds. PR. Przez ostatnie tygodnie jest o niej głośno głównie za sprawą konfliktu z byłym mężem, Maciejem Kurzajewskim. Eskalował on do granic możliwości, gdy Smaszcz pojechała do jego domu. Tam rozmawiała z jego matką o tym, jak dziennikarz traktuje psa, którego niegdyś przygarnęli.

Zaniepokojony Kurzajewski zgłosił incydent policji. Gdy zanosiło się na to, że nie ma już żadnych szans na zakończenie sporu, Paulina zaskoczyła fanów. Zamieściła w sieci życzenia urodzinowe dla byłego męża. Choć nie brakowało w nich drobnych kąśliwości, znajomi Maćka przyjęli je z ulgą (więcej tutaj).

Macieju, ponieważ nie mam szansy złożyć ci życzeń inną drogą, składam ci życzenia tutaj. Życzę ci spełnienia, dumy i szczęścia w roli ojca naszych synów i dziadka naszej wnuczki. Wielkiej miłości i założenia nowej, wspaniałej, szczerej, lojalnej rodziny, bez kłamstw, braku szacunku, pełnej wzajemnego wsparcia. 50 tka otwiera drugą połowę życia, więc życzę ci, aby uruchomiła w tobie refleksję nad sobą i przeszłością, by twoja przyszłość była dla ciebie jak najlepsza i najwspanialsza. Nasi synowie przekazali mi, że życzono tobie „drugiej młodości”, a ja nie wiem czy to dla ciebie dobre, bo znam ciebie od 25 lat. Raczej czasu, biologii i Boga nie da się oszukać, więc raczej otwórz się na drugą połowę życia mając dokładnie tyle lat ile masz, bo przed tobą jeszcze wiele niesamowitych wydarzeń, historii, przygód, emocji i inspiracji godnych dojrzałego, doświadczonego, pełnego przemyśleń i lekcji życia 50 latka – napisała.

Paulina Smaszcz dała fanom powód do rozczarowania

Być może zmiana nastawienia Smaszcz do Kurzajewskiego wiąże się z tym, że cieszy się ona szczęściem u boku nowego partnera. Wczoraj zamieściła film, na którym widzieliśmy, jak zakochani przytulają się do siebie w rytm piosenki Celine Dion The Power of Love. Materiał, ku rozczarowaniu fanów, dziś zniknął z social mediów.

Pani Paulino, dlaczego nagrania znikają, aż chciało się patrzeć na to wasze szczęście – zauważyła jedna z internautek.

Wychodzi na to, że Paulina usunęła film, by trochę odpocząć od zainteresowania wokół jej związku.


Paulina Smaszcz czuli się z partnerem

Paulina Smaszcz czuli się z partnerem

Paulina Smaszcz czuli się z partnerem

Paulina Smaszcz czuli się z partnerem

Paulina Smaszcz czuli się z partnerem

Paulina Smaszcz czuli się z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×