Paulina Smaszcz reaguje na komentarze ws. wnuczki
Wirtualna Polska

Paulina Smaszcz dosadnie reaguje na pytanie o wizytę Cichopek i Kurzajewskiego u wnuczki

Puliana Smaszcz

Puliana Smaszcz

Paulina Smaszcz niedawno została babcią po raz pierwszy. Internautka zapytała ją o wizytę byłego męża i jego narzeczonej u wnuczki. Jak zareagowała?

Wirtualna Polska

Paulina Smaszcz w ostatnim czasie nie schodzi z okładek tabloidów. Wszystko przez jej odważne wywiady, w których bez ogródek uderza w byłego męża i jego nową partnerkę. Przypomnijmy, że dziennikarz był mężem Kobiety Petardy przez 23 lata. W 2019 roku ich małżeństwo zakończyło się rozwodem, który odbył się z dala od zainteresowania mediów i z wyjątkową klasą. Para doczekała się dwóch synów: Juliana, który ma 17 lat i Franciszka, który ma obecnie 25 lat.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Niestety z czasem napięcie między byłymi małżonkami eksplodowało, a fani śledzą wszystko na łamach tabloidów. W ostatnim czasie zdawało się, że sprawy między nimi nieco ucichną. Jednak po narodzinach wnuczki pojawiły się kolejne przykrości.

Wszystko zaczęło się od zdjęcia „wnuczki”, które bizneswoman wrzuciła do sieci. Okazało się być ono kadrem z reklamy. Po tym, jak sprawa wyszła na jaw Paulina ponownie uderzyła w Macieja i jego nową partnerkę.

Maciej Kurzajewski z panią Katarzyną Cichopek reklamuje sklep z ubrankami, lansując się na naszej wnuczce i mówi o niej, mówiąc jakby jego relacje ze starszym synem i naszą synową były przynajmniej pozytywne, a są tragiczne. Pani Katarzyna w ogóle w tych relacjach nie istnieje i raczej nie zaistnieje – przekazała na początku swojego komentarza dla Świata Gwiazd.

Maciej Kurzajewski odwiedził wnuczkę we Włoszech

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Maciej Kurzajewski nie ukrywał, że bardzo czeka na narodziny wnuczki. Reporterce Jastrząb Post przekazał, że do tej roli przygotowywał się już od dawna. Dziennikarz kilka dni temu został dziadkiem i w pierwszej wolnej chwili popędził do Włoch, gdzie mieszka jego starszy syn z rodziną.

Dumny dziadek pochwalił się w sieci pierwszym zdjęciem ze spaceru z wnuczką, na którym pozuje też razem z 25-letnim Franciszkiem. W podróży towarzyszyła mu także Kasia Cichopek.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Paulina Smaszcz została po tym zasypana pytaniami o tę wizytę. Jak zareagowała?

Paulina Smaszcz reaguje na pytanie o Cichopek i Kurzajewskiego

Wirtualna Polska

Paulina Smaszcz, zanim jeszcze jej wnuczka pojawiła się na świecie, mówiła w wywiadzie, że czeka na sygnał od syna i po narodzinach dziewczynki wybiera się do Włoch. Jak na razie nie pochwaliła się w social mediach wizytą u Franciszka. Zrobili to natomiast Kasia z Maćkiem. Jedna z internautek postanowiła zapytać o to Kobietę Petardę w komentarzach.

Pani Paulino, jak Pani skomentuj to, że były mąż i jego narzeczona wcześniej poznali wnuczkę niż Pani – napisała jedna z obserwatorek, pod postem.

Była żona Macieja zareagowała w bardzo wymowny sposób i po jakimś czasie postanowiła usunąć komentarze, w których jest pytana o wnuczkę i Macieja Kurzajewskiego. Widać nie ma ochoty na dyskusję z fanami. Chociaż komentarz już nie jest widoczny na profilu Pauliny to udało nam się zrobić screen. Zobaczycie go w galerii.


Paulina Smaszcz komentarz fanki

Paulina Smaszcz komentarz fanki

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz pokazała, jak odrosły jej włosy

Paulina Smaszcz pokazała, jak odrosły jej włosy

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość Toja pisze:

  Jest jej pewnie przykro. Syn ładnie się nie zachował. Mógł innaczej to rozegrać. Zaprosić ojca, potem matkę i powiedzieć, że zdjęcia mogą wrzucić w tym samym czasie. W ten sposób ie byłoby przepychanek.

  • agat pisze:

   A dlaczego miałby to robić ?? Po tym co wygaduje jego matka ?

  • Gość pisze:

   Skoro nawet na ślub jej nie zaprosil, to musiała sobie nieźle u syna nagrabić.

  • Gość pisze:

   A niby dlaczego razem?

  • DanusiaGość pisze:

   Paskudna kobieta bez honoru

  • .b. pisze:

   Jedna z niewielu mądrych wypowiedzi. Dodam tylko, ze Pani Kasi zachowanie też jest nie fair, bardzo dalekie od poprawnego. Nigdy nie pojechałabym, chociażby dlatego że nie wypada…po prostu . Nawet jak ją prosili, bo tak mogło być , ale trzeba mieć takt, kulturę, klasę i wyczucie , że to matka powinna być pierwsza, a ją proszą bo wypada skoro jest partnerka ojca. Trzeba było podziękować, można było przekazać prezent dla maluszka ale wizyta? Na pewno nie teraz jeszcze.!Po prostu brak klasy i tyle !

  • Gość ja pisze:

   A dlaczego syn ma kombinować może to porządny człowiek,

  • Jani pisze:

   A ja myślę, że syn ma już dość tego co wyczynia jego mama I tylko przez grzeczność i miłość do niej nie komentuje dosadnie jej zachowania.

  • Gość pisze:

   Chłopak najwyraźniej nie ma ochoty mieszać się w dramy matki. Jego życie, jego decyzje.

  • Monika pisze:

   W 100% zgadzam sie

  • Gość pisze:

   @.b
   Dlaczego Katarzyna miałaby nie jechać, skoro syn Kurzajewskiego ja zaprosił?
   K&C są oficjalnie razem, są para, za chwilę mlodszy syn wraca do Polski i zamieszka z nimi, mają dobre relacje rodzinne, i to bardzo ważne.
   Chyba jest jakiś powód, że mlodszy syn nie chce mieszkać z matką i zablokował ją w mediach, za to śledzi ojca i Katarzynę. a starszy nawet na ślub jej nie zaprosil. Z tego co pisano, zrobila jakąś aferę narxeczonej syna i młodzi obawiali się narobi gów.. a na weselu.
   Widocznie takie odpaly jak w mediach, serwowała też swojej rodzinie.

  • Kini pisze:

   Zachował się super wobec najlepszego ojca i dziadka. Brawo,że towarzyszy w wyprawie Kasia i że wybierała prezenty. Normalni ludzie w końcu i umieją się zachować. Straszne co wyprawia ta jakaś smaszcz.

  • Gość pisze:

   Kaśka jak baranica Grażynaz Warszawy bezczelna baba wampir energetyczny wiecznie nagabuje chłopów co od niej zwiali .Pamietajbabciu 67 latko pogoń za byłymi kochankami to daje efekt odwrotny..to chlopy wybieraja.Nie chciał cie za młodu teraz po co mi stara łupa.

  • Gość pisze:

   Syn to raczej się wstydzi tej opętanej matki

  • Slawek pisze:

   Baba ma zryty beret na maxa

 • Gośćabcdef5 pisze:

  Nie lubię tych kurzołapków,,wiem wszystkie chwyty są dozwolone ale nie w taki sposób jak oni to zrobili i nadal żerują na innych,,karma wraca nawet niespodziewasz siẹ jak szybko,pozdrawiam,

  • Gość pisze:

   Jakie zerują, że pokazał w swoich mediach zdjęcie z synem?

  • Gość MK pisze:

   Żerują? Coś ci się pomyliło. Żyją normalnie, nikogo nie raniąc w odróżnieniu od Smaszcz. To osoba zaburzona.

  • Gość ja pisze:

   A ty gnoju jak będziesz się przezywać to tak będziesz się nazywac

  • Gośćmarek pisze:

   Jak tej Kaśce nie wstyd z pierwszym mężem ślub w zakopanym przed Bogiem nigdy bym się nie spodziewał że tak szybko zapomnij i zakocha się w rozwodniku celebryci siano w głowie i wstyd bardzo wielki wstyd

  • Gość pisze:

   Oni są wszyscy chorzy na głowy.
   Biedne.ich dzieci patrza widzą słyszą i są bezradni ze rodzice zwariowali.Oby ich wywalili z telewizji za qorewskie burdelowe życie

   Wstyd dzieciom.przynosza.

 • Gość pisze:

  Okropna z niej baba

  • Gość Paula pisze:

   Czy Cichopek jest w porządku .. niech się swoimi dziećmi zajmie .

  • Gość pisze:

   Okropnych babć nie brakuje wokół nas. Atak babć na nasJanuszy na WhatsAppie jest karygodny.Klkaczki wirtualne obrazko filmikowe są infantylne. Babcie cwane divy bordeloweNa okrągło atakują nas Januszyjak na portalu randkowym..przasne ordynarne malkowsie,braszkosie dedelowsie.zajczkosie itd..kowalczyki Roznowsie,Brygidyny.Krzyski,bidule rozwody gnusne jak byle kochanki które zostawisz 10 lat temu a że nikt się babom nie trafia to gonią za Tobą baranice Grazyny bezczelne baby 67 latki kute na 4 nogi..Materialistki ogromne dlatego chlopy wieją od bab msciwych diablic bidulek udających anielice…pewno do śmierci sie baranicy Grażyny nie pozbędziesz.. Życzyc babie należy dużo chłopów żonatych takich jak lubi..może da nam byłym Januszom spokoj. Wariatki nie kobiety chore psychicznie.

  • Gość pisze:

   Wstrętna

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gośćinga pisze:

  Biedna kobieta

 • GośćAnka pisze:

  Panią to trzeba się urodzić. A tej kobiecie nie ma nic z pani… Brak kultury.. Sama zawiść i zazdrość. Nie potrafi z godnością odejść i zostawić byłego męża w spokoju. Dno

  • Gość pisze:

   Zgadzam sie

  • Gość pisze:

   Najpierw trzeba przeżyć coś podobnego co spotkało p.Pauline żeby wydać taką opinie

  • Gość Aśka pisze:

   👍👍👍

  • Gość pisze:

   No to ja przeżyłam tylko w odróżnieniu od nieszczęsnej Pauliny to mni mąż zostawił dla młodszej. Takich dram nie robiłam dzieci nie buntowałam i złego słowa na ojca nie powiedziałam. Jak dorośli sami ocenili sytuację. Smaszczowa Sama rozwodu chciała,gach ja zostawił a teraz ja złość roznosi bo były sobie życie układa. Głupia stara krowa.

  • Gość Elżbieta pisze:

   Ma Pani rację, nie Oni jedni się rozstali, myślę, że gdyby p Paulinie ułożyło się w związku to może 🤔inaczej by się zachowywała, a tak to zazdrość, zawiść……. do byłego męża, że jest szczęśliwy, a jej nie wyszło (zachowuje się jak przysłowiowy pies ogrodnika)
   Przykre ale myślę, że takim postępowaniem nie zaskarbi sobie miłości i szacunku dzieci.

  • GośćMarika1656 pisze:

   Najszczerszą prawda.

 • GośćEusebia pisze:

  Żenująca kobita,i ten koński uśmiech.

  • Gość pisze:

   A ty się nie możesz uśmiechnąć bo ci zębów brakuje

  • Gość pisze:

   Bardzo elegancka kobieta,styl,elegancja u P.PAULINY.Super.

  • Gośćgosć pisze:

   Wogole jej harakter i uroda to katastrofa zastanawiam się jak Maciej mógł z nią wytrzymać tyle czasu Kasia to chociaż ma urodę i klasę .a tak wogole to bardziej pasuje do kasi jak do smaszcz . Podziwiam Maćka i Kasię trzymam kciuki za nich i życzę jak najlepiej dla nich.

  • Gości pisze:

   Spójrz na siebie

 • Gość pisze:

  Dajcie odetchnąć p. Paulinie.musi wymyśleć nową strategię wobec Kurzopkow.Stars,y syn wywinął numer mamie i zaprosił ojca do odwiedzin.Ona bidula została na lodzie a na pewno chciała poślizgać się pierwsza i opisać jak to syn ją kocha bardziej od tatusia.Nic z tego , jest okropną hipokrytką, intrygantka i manipulatorką.Spotkanie które proponuje p.Kasi też na pewno ma jakiś podtekst.

  • Gość pisze:

   Syn tak ja kocha, że nawet na swój ślub jej nie zaprosił 🙂
   Tam musiało być naprawdę ciężko.

  • Gość pisze:

   Jeżeli by do spotkania doszło nie powinna Kasia być z nią sama – Paulina już udowodniła, że jest nieobliczalna i kieruje się impulsem , a to jest groźne.

  • Gość pisze:

   Syn? Jest synem swoich Rodzicow- przyklad idzie z gory!! Zachowuje sie tak jak go nauczono!
   Na szacunek trzeba zasluzyc! Tyle w temacie@

  • Gość kobieta pisze:

   Większość komentujących to walnięci internauci pełni nienawiści i głupoty.

 • Normalnu pisze:

  Gówno to obchodzi normalnych ludzi z ich codzienymi kłopotami i biedą.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość WIEDZMA pisze:

  Widać, że głupota i podłość tobą rządzi.

 • Anna pisze:

  Za taki wpis powinieneś/powinnaś być oskarżona o nawoływanie do popełnienia samobójstwa. W sieci nie jesteś anonimowa. Zgłaszam twój wpis do prokuratury. A tak mówiąc po ludzku, nie jesteś człowiekiem. Oby to zło, które wysyłasz, wróciło do ciebie z podwójną siłą.

 • Angelika pisze:

  Jezu jaj można napisać cos takiego…

 • Gość pisze:

  Jak można wydawać takie opinie jak się nie przeżyło takich manipulacji ze strony Macieja ,to już mówi o nim jakim śliskim gościem jest. Prze tak długi czas ukrywali się ze swoją miłością niby patrząc np.Hakielowi w oczy to już mówi o nich do czego są zdolni

 • Gość pisze:

  Straszny człowiek jesteś.

 • Gość Babcia pisze:

  Pewnie jesteś wierzącą, Boże chroni nas przed takimi katolikami

 • Gość pisze:

  Gorsze sytuacje ludzie przeżywają te przepychanki tylko rujnuja.Kzdy sam za siebie zda sprawę przed Bogiem.

 • Gośćnn pisze:

  Wtopa petardy nr 33233
  Tego już się nie odzobaczy🤣

 • Gość pisze:

  Wstrętna

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×