Paulina Smaszcz relacjonuje tournée po cmentarzach. Jest szeroki uśmiech, a w tle mama. Podobna?

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz pokazała w sieci swoją mamę. Czy jest do niej podobna? Zdjęciu towarzyszy opis pełen refleksji.

Paulina Smaszcz od kilku tygodni jest w centrum zainteresowania mediów z powodu coming outu Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Dlaczego? To właśnie ona sprowokowała ich do tego ujawnienia związku, bo oni chcieli ukrywać go aż do sylwestrowej nocy.

Gdy Cichopek w dniu swoich 40. urodzin udostępniła zdjęcia z wyjazdu do Izraela, Smaszcz zamieściła pod jej zdjęciem komentarz, w którym zdradziła, że prezenterzy Pytania na śniadanie wyjechali razem.

Paulina poczuła się urażona i nie zamierza milczeć. Od tamtej pory zdążyła już udzielić kilku wywiadów, w których nie gryzła się w język i nie ukrywała, że została zraniona. Wyjaśniła też, dlaczego zdecydowała się ujawnić związek byłego męża:

Jest pewna granica obłudy i kłamstwa… Kiedy się rozwodziliśmy, umówiliśmy się na coś – na szacunek do naszych dzieci i szacunek do naszej przeszłości. Niestety, po dwóch latach od naszego rozwodu nie zostało to uszanowane i stąd moja reakcja. Impulsem były kłamstwa wobec moich synów, okłamywanie ich w sprawie tego, gdzie jest i z kim w tamtym momencie. Przychodzenie, deklarowanie, unikanie, oszukiwanie, zamykanie, chowanie, robienie z gęby cholewy – mówiła w rozmowie z Moniką Jaruzelską.

Mimo zamieszania Paulina Smaszcz nie przestaje być aktywna na Instagramie. Z okazji zbliżającego się dnia Wszystkich Świętych postanowiła wrócić w rodzinne strony i spędzić trochę czasu z mamą. Wstawiła do sieci z nią zdjęcie i podzieliła się refleksją.

Paulina Smaszcz pokazała mamę

Paulina Smaszcz w poście na Instagramie dała znać swoim fanom, jak zamierza spędzić dzień Wszystkich Świętych. Przyjechała do rodzinnego Poznania, żeby spotkać się z mamą. Razem odwiedzają groby najbliższych.

Dzisiaj drogą wspomnień po poznańskich cmentarzach prowadzi mnie moja niepowtarzalna królowa Matka Zofia. Wspominamy ciepło, wzruszamy się i śmiejemy. Nie możemy się zamartwiać , bo mamy dobre wspomnienia. Nie chcemy Was pamiętać chorych i zbolałych. Pragniemy widzieć Was spokojnych, uśmiechniętych, w najlepszych momentach, silnych i pogodzonych, że świat pędzi, czas mija i każdego czeka śmierć. Uczyliście mnie doświadczania i radości życia. Teraz ja uczę tego moich synów, by czerpać z życia garściami i że miłość jest w życiu najważniejsza. Tato, Babciu, Dziadku, Maryniu, Agato, Maćku, nigdy nie skasuję Waszego numeru telefonu. Dla mnie zawsze jesteście i zawsze będziecie ze mną, w moim sercu, dzięki naszym rozmowom, wspomnieniom, radości bycia razem. Kocham na zawsze#kobietapetardarodzina #kobietapetardaprzyjaciele #kobietapetardakocha – napisała.

Pod postem nie brakuje ciepłych słów. Internauci podziwiają więź między paniami.

  • Życzę sto lat zdrowia, szczęścia i miłości dla was Piękne kobiety cała prawda.
  • Jakie Kochane BABKI.
  • Dziękuje Pani za mądrość, czerpię z niej ogromną siłę w każdym Pani poście…niesamowite ,dziękuję – piszą.

Czy według was Paulina jest podobna do mamy?


Paulina Smaszcz pokazała mamę

Paulina Smaszcz pokazała mamę

Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery

Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery

Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery

Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×