Paulina Smaszcz z zawoalowanym atakiem na Cichopek i Kurzajewskiego. Było subtelniej niż zwykle? Skąd – tym razem poszła na całość

Paulina Smaszcz, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz dodała kolejny wpis. Rozpisała się o losie byłych żon. Jej słów trudno nie odczytać inaczej niż jako ataku na Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Paulina Smaszcz jako pierwsza przekazała opinii publicznej, że Kasia Cichopek Maciej Kurzajewski są parą. Po tym nastąpiła seria ataków wobec zakochanych. Odpaliła się zwłaszcza w rozmowie z Moniką Jaruzelską. Zasugerowała, że „Kurzopki” zaczęli się spotykać przed trzema laty.

Powiedzmy sobie szczerze. To nie zaczęło się dwa lata po rozwodzie (2020 r., red.). To trwało o wiele, wiele dłużej… „Czar par” (2019 r.) to był program, który jakby spowodował ten ich wybuch namiętności… Jest pewna granica obłudy i kłamstwa… Kiedy się rozwodziliśmy, umówiliśmy się na coś – na szacunek do naszych dzieci i szacunek do naszej przeszłości. Niestety, po dwóch latach od naszego rozwodu nie zostało to uszanowane i stąd moja reakcja. Impulsem były kłamstwa wobec moich synów, okłamywanie ich w sprawie tego, gdzie jest i z kim w tamtym momencie. Przychodzenie, deklarowanie, unikanie, oszukiwanie, zamykanie, chowanie, robienie z gęby cholewy – powiedziała była małżonka Kurzajewskiego.

Maciej niemal od razu zdementował plotki rozsiewane przez byłą żonę. Później ataki jeszcze kilkukrotnie się ponawiały. W piątek Paulina zrzuciła na zakochanych istną bombę, publikując wpis, który trudno odebrać inaczej niż zawoalowany atak.

Paulina Smaszcz po raz kolejny atakuje Kasię Cichopek?

Zaczęła od podziękowania fankom za to, że wysyłają jej słowa wsparcia i dzielą się z nią swoimi historiami.

Dziękuję za wsparcie, tyle słów ciepła i zrozumienia. Dziękuję za Wasze historie przesyłane do mnie w treści komunikatorów, przez maila i w wiadomościach priv. Przykro mi, że spotyka Was tyle złych opinii, złych języków, ostracyzmu i krytyki. W polskim społeczeństwie to schemat. On urządza sobie życie na Waszej krzywdzie, zdradzie, kłamstwach i oszustwach.

W dalszej części wiadomości zawarła słowa najprawdopodobniej wymierzone w Cichopek. Zarzuciła jej, że ma „przyklejony uśmiech” i „daje poklask obrzydliwym zachowaniom” partnera względem jego dzieci i byłej żony.

Ta nowa, często młodsza u jego boku, z przyklejonym uśmiechem, głupiutko zakochana daje poklask jego obrzydliwym zachowaniom wobec byłej żony i jego dzieci.

Paulina Smaszcz zaczepia Macieja Kurzajewskiego?

Nie mogło zabraknąć kilku słów, które można odebrać jako przytyki w stronę ex-męża.

Dzieci nowej kobiety, która jest obcym człowiekiem, stają się dla niego ważniejsze, niż jego własne. Wobec nowej kobiety jest szczodry, z gestem, obiecuje, zarzeka się, koloruje swój obrazek, bo przecież zawsze Wy, te byłe żony i matki, jesteście najgorsze, złe, psychiczne, a te nowe kobiety wierzą, że on bez skazy, cudowny i niepowtarzalny, będzie ją kochał i jej nie zdradzał, nie okłamywał, nie oszukiwał, bo ją to kocha naprawdę, a byłą żonę nie.

Dalej zwróciła uwagę na to, co powtarza się w historiach, nadsyłanych do niej przez rozwiedzione kobiety.

W tych wszystkich historiach to powtarzalne, że byłe żony to te okropne, bez serca, zołzy, wiedźmy, psychiczne, które oczekują szacunku za wiele lat spędzonych razem, kiedy pomagały mu w karierze i wychowywały dzieci, często opiekując się również nim przez kilkanaście, dwadzieścia, trzydzieści lat, aż tu nagle z jego narracji wynika, że te dzieci to przez przypadek, a te spędzone, wspólne lata to z zasiedzenia. Teraz to on dopiero kocha i będzie kochał nową kobietę, nowe dzieci, nawet nie swoje dzieci!!! A ona naiwna wierzy, że to prawda i tak będzie, bo to ona, nowa kobieta, nowe uczucie jego zmieni na lepsze.

Na koniec wyraziła solidarność ze wszystkimi fankami, które dały jej kredyt zaufania.

Moje cudowne, byłe żony, partnerki, wykorzystane, porzucone, które walczycie o swoją godność, swoje życie, swoje dzieci niezależnie od ich wieku, jest nas tak wiele. Zawsze mamy siedzieć cicho, nic nie mówić i akceptować, przełykać wszystkie oszczerstwa, kłamstwa, manipulacje, bo nie wypada, bo po co, bo i tak przegramy, bo co ludzie powiedzą, bo on ma pieniądze, a wy nie, bo on ma na prawników, a wy nie, bo to nic nie da itd. Piszecie do mnie to wszystko mówiąc, że dobrze, że wreszcie ktoś taki jak ja miał siłę i ujawnia sytuację takich polskich kobiet jak my. Ja jestem, wspieram, przytulam Was mocno.

Jak odbieracie ten wpis?


Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

Paulina Smaszcz krytycznie o sytuacji w Polsce

Paulina Smaszcz krytycznie o sytuacji w Polsce

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ciekawe, czy wie, że jest żałosna

 • Gość pisze:

  Jest żałosna. Rozumiem, gdyby mąż zostawił ją dla mlodszej i odszedł, ale ten bidok jest od kilku lat wolnym człowiekiem. Nie słyszałam nigdy aby kiedykolwiek jej były mąż komentował jej kochanków czy wypisywał na nią. Żal mi tylko jego.

 • Gość Anna pisze:

  Brawo p.Paulino za odwagę. Komentarze tutejsze są od ludzi nic nie wartych.

  • Gość pisze:

   No niestety prawda zaczyna wychodzić po czasie . To nie on ją zostawił, tylko ona jego dla innego faceta, już kilka lat temu.
   Potem najwyraźniej chciała wrócić, ale Kurzaj już nie chciał, wiec walnęła afera. Druga afera walnęła, bo ona kiedyś świrowała do bogatego męża Janachowskiej. On jej nie chciał, wiec teraz po czasie się mści.
   A w pracy tez dawała ludziom popalić. Ma pozew zbiorowy o mobbing. Zbiorowy – to nie była jedna osoba, po ktorej jeździła w pracy.

  • Gość pisze:

   Nic niewarta jest ta żałosna kobieta petarda ( czytaj niewypał), która powinna znaleść dobrego psychiatrę a nie oczerniać BYŁEGO męża ( i tak cud , że tyle z nią wytrzymał). A nie powoływać się na dzieci – jeden żonaty , drugi prawie dorosły, których ojca co chwila obraża .

  • Gość5 pisze:

   Schemat, który Paulina opisuje jest typowy ale zupełnie nie przystający do tego czym ona epatowała wcześniej.Rozwód – bo chciała odejść, dziecko u męża, żonaty kochanek.Na pewno powinna przejść terapię bo kompletnie sie pogubiła w zazdrości albo narcyzmm kaze jej oczekiwać szacunku bez dawania go innym.Mam nadzieje, ze sluchacze jej wykladów pójda po rozum do ģlowy i nie będą uczestniczyc w bełkocie osoby, kttóra zasady ma tylko dla innych a nie dla siebie.Boje się podnieść pokrywki od garnka zeby nie wyskoczyła z niego paulina.Może już wystaczy tego bylejakiego lansu????

  • Gość pisze:

   , paulino, przestaj komentowć

  • Gość pisze:

   😂😂😂😂😂😂

  • BPGość pisze:

   Kobieto puknij się w głowę i nie oceniaj ludzi inaczej myślących. Wszyscy widzą, że ta cała Smaszcz jest mściwa i żałosna.. Jak długo jeszcze będziecie pisać o tej kobiecie?

 • Prawda pisze:

  Zostawiła męża bo chciała poszaleć, poużywać życia.Nie wyszło to były mąż powinien wrócić i się płaszczyć przed kobieta petardą. Współczuję byłemu mężowi tej żenady z jej udziałem. Dobrze że synowie daleko i nie muszą tego cyrku oglądać.

 • Gość pisze:

  Ja widzę co ta baba wyprawia, jak atakuje nawet obcych ludzi, jaką jest msciwa, wredną i jak mataczy, to się dziwię Kurzajewski emulated, że tak długo z nią wytrzymał… Pewnie dal rade dla synów. W końcu baba sobie poszła do innego , facet odetchnął, a po trzech latach znowu ma ja na karku.

  • Gość Szczęśliwa Anna pisze:

   Baby to masz gościu w nosie, prawda was kole w oczy? Ja też byłam okłamywana przez Ex,ja żyję jak Człowiek a on jak Łajza. Z jego łajdactwa i zdrad został mu pusty worek i długi zużyty flak z parówy.Pozdrawiam Kobiety bite,poniżane,maltretowane

  • Gość pisze:

   Smaszcz nie była ani bita, ani poniżana ani maltretowana, wiec jeżeli facet cię skrzywdził to współczuje, ale to nie ta sama historia z nią w tle.

 • Anka pisze:

  Tej babie to I psychiatra juz nie pomoze. Sama wniosla o rozwod a teraz bredzi ! Ja to sie w ogole dziwie, ze on tyle lat z nia wytrzymal.

 • GośćTYS pisze:

  A CZY ONA WIE JAK BAAAAAAARDZO SYNOWIE SIE ZA NIA WSTYDZA… ZNAM CHLOPAKOW . SA ZALAMANI

 • &.& pisze:

  Gość mi tu mówi ze zmieniacccieee dtemat jak ktoś prawdę pisze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×