Paulina Smaszcz nagrała syna, a internauci zarzucili jej przekręt. Podważają wiarygodność tego, co pokazała. „Może kolejna manipulacja”

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz pokazała w sieci wideo ze starszym synem. Pod filmikiem nie brakuje komentarzy. Jeden z fanów zarzucił dziennikarce, że manipuluje odbiorcami... Co piszą internauci?

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski mają dwóch synów: 16-letniego Juliana i 25-letniego Franciszka. Obaj mieszkają poza Polską, a starszy z nich już założył rodzinę. W 2021 roku ożenił się z piękną Włoszką, Laurą Vaccari.

Według relacji na Instagramie Paulina właśnie odwiedziła starszego z potomków. Opublikowała wideo, a internauci węszą spisek…

Paulina Smaszcz oszukuje swoich fanów?

Paulina Smaszcz jest obecnie w samym centrum wojny medialnej z byłym mężem. Niedawno na kanale Moontalk w rozmowie z Magdaleną Kasperowicz wyznała, że to synowie namówili ją do tego, żeby ujawniła związek Macieja Kurzajewskiego z Kasią Cichopek. Podkreśliła, że w całym tym zamieszaniu, ważne jest to, żeby dziennikarz pamiętał, że ma synów.

Chodzi mi tylko o to, żeby on nie zapominał, że ma dwóch synów, o których życie bardzo walczyliśmy. Oni mnie poprosili o ujawnienie prawdy i powiedzieli: „mamo, chyba to był czas, bo ta sytuacja była nie do zniesienia”. Natomiast teraz mówią tak: „Mamo, powiedziałaś już, co miałaś do powiedzenia. Kto wie, jaka jest prawda, ten wie. W związku z tym chciałam powiedzieć oficjalnie, że ja już nie komentuję. Mam jeszcze dużo newsów, ale moi synowie już nie chcą – wyznała.

Jak podkreśliła, jej synowie po tym, jak opowiedziała, jak wygląda sprawa z Maciejem, stwierdzili, że już dosyć rewelacji i ona nie będzie komentować niczego więcej, właśnie na ich prośbę.

Nie oznacza to jednak, że zniknęła z sociali. Opublikowała wideo ze starszym synem. Nieźle się przy tym ubawili.

Pod wideo mnoży się od wpisów. Jeden z internautów napisał, że jest wdzięczny synowi Smaszcz, że nie pochwala komentowania przez nią relacji byłego męża:

Jezeli to ten syn , ktory przekonal panią do nie wypowiadania się o byłym mężu …. To proszę pozdrowić i przekazać wielkie DZIĘKUJĘ !!

Inny z kolei sugeruje, że na filmiku może wcale nie jest Franciszek, a Paulina bawi się z fanami w kotka i myszkę.

Przecież nawet nie widać, ze to w ogóle syn… Może kolejna manipulacja publiką….

Czy w ten sposób Paulina Smaszcz chce nieco złagodzić to, jak jest odbierana przez publikę po swoich bezkompromisowych atakach nie tylko na Kurzajewskiego i Cichopek, ale też na przykład na Izę Janachowską. Jedno jest pewne, nieźle się uśmiała, ubierając dorosłego już syna w kapcie-pieski


Paulina Smaszcz ze starszym synem

Paulina Smaszcz ze starszym synem

Paulina Smaszcz ze starszym synem

Paulina Smaszcz ze starszym synem

Paulina Smaszcz ze starszym synem

Paulina Smaszcz ze starszym synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×