Miało być pojednanie, a jest kolejny atak. Smaszcz nie odpuszcza Kurzajewskiemu. Słowa o Bogu to cios poniżej pasa

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz ostro o Macieju Kurzajewskim. Tym razem odwołała się do Boga i religii. Były mąż odczuje tak dotkliwy cios?

Maciej Kurzajewski dopiero świętował 50. urodziny. Z tej okazji Kasia Cichopek zabrała go do Jordanii. Para raz po raz składała kolejne relacje z wyjazdu. Urodziny Maćka odnotowała też jego była żona, Paulina Smaszcz. Za pośrednictwem konta na Instagramie złożyła mu dość nietypowe życzenia, w których pojawiła się drobna kąśliwość.

Macieju, ponieważ nie mam szansy złożyć ci życzeń inną drogą, składam ci życzenia tutaj. Życzę ci spełnienia, dumy i szczęścia w roli ojca naszych synów i dziadka naszej wnuczki. Wielkiej miłości i założenia nowej, wspaniałej, szczerej, lojalnej rodziny, bez kłamstw, braku szacunku, pełnej wzajemnego wsparcia. 50-tka otwiera drugą połowę życia, więc życzę ci, aby uruchomiła w tobie refleksję nad sobą i przeszłością, by twoja przyszłość była dla ciebie jak najlepsza i najwspanialsza – zaczęła.

Dalej rozpisała się o tym, że „druga młodość” nie jest dobrym pomysłem dla dziennikarza:

Nasi synowie przekazali mi, że życzono tobie „drugiej młodości”, a ja nie wiem czy to dla ciebie dobre, bo znam ciebie od 25 lat. Raczej czasu, biologii i Boga nie da się oszukać, więc raczej otwórz się na drugą połowę życia mając dokładnie tyle lat ile masz, bo przed tobą jeszcze wiele niesamowitych wydarzeń, historii, przygód, emocji i inspiracji godnych dojrzałego, doświadczonego, pełnego przemyśleń i lekcji życia 50 latka.

Redakcja Jastrząb Post skontaktowała się z osobą z otoczenia Maćka, która i tak doceniła to, że Paulina złagodziła ton.

Trzeba się cieszyć, że jednak zmienił się ton, w jakim Paulina wypowiada się publicznie. Miłe jest to, że jednak trochę złagodniała. Przy tak brutalnych wypowiedział, które były wcześniej, te wydają się stonowane i spokojne. Oczywiście czytają to bliscy Maćka, czyli jego synowie i siostry, ale nikt tego nie chce komentować, żeby zachować spokój w rodzinie – powiedziała nasza rozmówczyni.

Paulina Smaszcz znów gorzko o Macieju Kurzajewskim

Koleżanka Maćka zauważyła, że życzenia Pauliny mogą być kamieniem milowym na drodze do pojednania.

Ta łagodna wypowiedź Pauliny jest być może milowym krokiem do zgody w tej rodzinie, a przecież narodziny dziecka mogą wprowadzić spokój i zgodę w tej patchworkowej rodzinie. W końcu to ona sama chciała rozwodu, więc jej zazdrość nie do końca była na początku zrozumiana. Widać teraz, że emocje nieco opadły i jest gotowa wyciągnąć rękę na zgodę – zasugerowała.

Niestety, nadzieje na szybkie zakończenie sporu szybko rozmyły się. Jeszcze dziś portal Fakt.pl opublikował wywiad z Pauliną, w którym gwiazda odniosła się do sporu z byłym mężem. Znów nie zabrakło mocnych słów…

Bo ja jestem konkretną osobą. Gdy daje się słowo, coś się podpisuje, to to obowiązuje. Tym bardziej, gdy dotyczy dzieci, bo to my dorośli decydujemy o tym, że te dzieci pojawiają się na świecie, to my mamy obowiązek zajmować się nimi, wykształcić je, dać im skrzydła i poczucie własnej wartości – zaczęła, gdy została poproszona o skomentowanie swojego zachowanie.

Następnie przypomniała, że ona i Maciej mieli pięciu synów, lecz trzech z nich umarło (Smaszcz poroniła, o czym mówiła już przed kilkoma laty – przyp. red. Jastrząb Post):

Jakim trzeba być człowiekiem, by matkę swoich synów, a mieliśmy ich pięciu, bo trzech umarło, po rozmowie, zaznaczam miłej, sympatycznej rozmowie ze swoją byłą teściową, podawać na policję.

Jej zdaniem, może jakiś ksiądz wybaczy Kurzajewskiemu jego zachowanie, ale Bóg raczej nie:

Nawet nie chcę tego komentować. Może niech Maciej ze swoją partnerką sobie pojadą znów do Izraela do Ziemi Świętej, może jakiś ksiądz im tam wybaczy, ale Pan Bóg raczej nie – podsumowała.

Na sam koniec powiedziała, że mimo wszystko życzy Maćkowi i Kasi wszystkiego dobrego, włącznie z tym, aby doczekali się dzieci:

Ależ oczywiście i to od samego początku. Ja mu życzę, by nawet mieli razem dzieci, by razem zamieszkali. Ja ten związek popierałam od samego początku, jak jeszcze nie był ujawniony. Ja mu życzę szczęścia z Kasią, bo jak on będzie szczęśliwy, to szczęśliwe będą nasze dzieci.

Myślicie, że ten konflikt w końcu się zakończy? Jak udało się ustalić Jastrząb Post, Maciej nie planuje reagować na zaczepki byłej żony:

Paulina zdążyła przyzwyczaić wszystkich do swojego emocjonalnego zachowania. Jej synowie i reszta rodziny, w tym Maciej i Kasia, nie będą reagować publicznie na jej wpisy, ale w ten sposób nie odbuduje szacunku u niektórych osób, który straciła właśnie przez taką postawę. Maciej i Kasia skupiają się na swoich sprawach. Są na etapie poszukiwania wspólnego mieszkania – mówi nam koleżanka Kurzopków z pracy.

Ciekawe, co na to Paulina?


Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski z dziećmi

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski z dziećmi

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski

Komentarze

 • Iwona pisze:

  Każdemu kto negatywnie ocenia wspaniałą kobietę,naukowca-panią dr Paulinę Smaszcz-życzę takiego męża/żony ,jak pan MaciejKurzajewski-i będzie wszystko jasne w jego życiu-zrozumie co pisze i mówi matka,żona,kobieta-pani Paulina

  • Gość pisze:

   Naukowcy też chorują psychicznie

  • Gość pisze:

   Iwono, skąd wiesz jaki jest Maciej Kurzajewski- z relacji byłej żony?!

  • Gość pisze:

   Hahaha dobry żart 😂

  • Gość pisze:

   A co mają wypowiedzi tej pani do Twojego postu ?

  • Anna pisze:

   Przecież,to ona go zostawiła i się z nim rozwiodła.Po co ona w ogóle,to komentuje.Skoro jest taka mądra,to powinna pomyśleć,a nie się ośmieszać. Ma nowy związek,to co ja obchodzi były maz.

  • Gośćpola pisze:

   Boże mój kochany co ty wypisujesz Iwona/Paulina ty się lecz

  • Gość pisze:

   Dokladnie to samo czuje. Paulina mnie zachwyca, jej komentarze sa inteligetne choc zlosliwe. Ma prawo byc kasliwa. Zalozyla rodzine z panem z dupkiem…

  • Mira pisze:

   O super! Dzięki. Na szczęście jestem kobietą i taka żona, jak ta Paulina raczej mi się nie trafi. Co za ulga.

  • Gość pisze:

   Pije……na cala trojka

  • Gość pisze:

   Przed Pruszkowem jest stacja WKD o nazwie Tworki i tyle w temacie

  • Gość ddd pisze:

   To wariatka synowie powinni umieścić w psychiatryku

  • Gość pisze:

   współczuje podejscia do tematu, Smaszcz jest zwyczajnie chora z zazdrości, ze jej byłemu sie układa…bez niej.P Zapewne odchodząc od niego sadziła, ze jego swiat sie zawali, a tu zong..facet ma sie swietnie. Nie popieram rozwodów, ale jak sie stało, to trzeba zamknąć rozdział i zyc dalej, pozwalajac na to innym.

  • Gość pisze:

   A może już DOSYĆ TEGO SERIALU !!!
   Niby pani doktor robi wrażenie inteligentnej,
   ale ZAPOMNIAŁA, że Brudy należy PRAĆ we własnym „gronie”, a FUJ z „takom inteligencjom”, mawiał nieodżałowany pan Józef 😡🙃🥸👺

  • Gość pisze:

   Paulina, nie kompromituj się.

  • Gośćjg pisze:

   No Pani Pauliną powinna pójść na terapię. Nie radzi sobie z emocjami.

  • Gość pisze:

   Wiele jest takich kobiet jak Ona i jakoś nie plują jadem są pogodzone i co najważniejsze układają swoje życie na nowo

 • GośćRenifer pisze:

  Kobieto skończ wstydu oszczędz rodzinie i sobie. Zazdrość cię zabija.

 • gorszy sort pisze:

  Dorośli ludzie, a jak dzieci w piaskownicy…. może niech sobie urządzą zawody w pluciu na odległość i koniecznie pod wiatr

 • Kari pisze:

  Ta kobieta na bank ma jakieś rozdwojenie jaźni…

 • Gość pisze:

  Co ta koszmarna kobieta wygaduje. Biedny był ten facet z nią

 • Gość pisze:

  Opowiada o tych dzieciach jakby miały po 6 czy 7 lat, a to dorośli ludzie którzy mają swoje życie tylko zapewne jest i przykro i wstyd za matke która nie zna granic przyzwoitości

  • Gość pisze:

   Dokładnie. Ciekawe czy jej ksiądz wybaczy nowego partnera. Ona jest totalnie pomylona.

  • Gość dana pisze:

   Dzieci pani Katarzyny są małe i mama ich chyba nie często widuje.Moim zdaniem powinni trochę zniknąc z mediów i to uzdrowi sytuację.To w ramach tej przyzwoitości.

 • IzkaB pisze:

  Babo odpuść …
  Zrobiłaś z siebie pośmiewisko na cała Polskę

 • Gość pisze:

  Jak on wytrzymał z ta kobieta tyle lat .

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×