Rozjuszona Paulina Smaszcz komentuje wspólny wywiad Cichopek i Kurzajewskiego. Do tablicy wywołała Marcina Hakiela! Jak zareagował?

Zdjęcie (1) Rozjuszona Paulina Smaszcz komentuje wspólny wywiad Cichopek i Kurzajewskiego. Do tablicy wywołała Marcina Hakiela! Jak zareagował?

[1/5] Smaszcz-Kurzajewska Paulina2018-11-20

Zdjęcie (2) Rozjuszona Paulina Smaszcz komentuje wspólny wywiad Cichopek i Kurzajewskiego. Do tablicy wywołała Marcina Hakiela! Jak zareagował?

[2/5] Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

Zdjęcie (3) Rozjuszona Paulina Smaszcz komentuje wspólny wywiad Cichopek i Kurzajewskiego. Do tablicy wywołała Marcina Hakiela! Jak zareagował?

[3/5] Marcin Hakiel nowy look

Zdjęcie (4) Rozjuszona Paulina Smaszcz komentuje wspólny wywiad Cichopek i Kurzajewskiego. Do tablicy wywołała Marcina Hakiela! Jak zareagował?

[4/5] Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

Zdjęcie (5) Rozjuszona Paulina Smaszcz komentuje wspólny wywiad Cichopek i Kurzajewskiego. Do tablicy wywołała Marcina Hakiela! Jak zareagował?

[5/5] Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Komentarze

 • GośćKrynia pisze:

  Już się niedobrze robi na sam widok tej Pauliny, a tą petardę powinna sobie w dupę wsadzić byłby spokój

 • Oooochhh pisze:

  Powiedzieli ostatnio w wywiadzie że w ich branży wiek teraz nie ma żadnego znaczenia nomale może by dodali że wynika z nich że wygląd też nie

 • Gość Ewa pisze:

  Co ta była żona chce osiągnąc tak się zachowując sama o sobie wydaje opinie coś chyba w głowie tej Pani nie zatrybiło .Były maż ma prawo układać swoje życie jak mu się podoba i z kim chce.Mój wniosek jest taki miał rację że zakończył związek z Pauliną bo wyobrażam sobie jak byli w związku co ona musiała wyprawiać.Pani Kasiu i Macieju życzę wam powodzenia w nowym związku a byłej żonie jak najszybciej zgłosić się do lekarza psychiatry o pomoc.

  • Gość H&M pisze:

   W 100 procentach się zgadzam.

  • Gość pisze:

   Coś tam się musiało wydarzyć. Smaszcz jest rozżalona A oszukana przez męża (nawet bylego) kobieta może posunąć się do różnych rzeczy.

  • Gość pisze:

   24 listopada 2022 o 14:33
   Doprawdy? Jakieś konkrety..? – poza tym, że cokolwiek Kurzajewski od trzech lat robi, czy nie robi, to nie Smaszcz sprawa. Jest wolnym człowiekiem i nie musi się byłej żonie spowiadać ze swoich decyzji. Synowie żyją za granicą, starszy ma żonę, dziecko, mlodszy się tam uczy, ich relacje też są poza matką. Koniec. Kropka.

 • Gość pisze:

  Kurzajewski powinien zgłosić sprawę do prokuratury o zakaz zbliżania i wypowiedzi na jego temat i jego bliskich.
  Smaszcz nie przestanie, to psychopatka, więc milczenie nic nie pomoże, ona to traktuje jak przyzwolenie i coraz bardziej się nakręca bo czuje się bezkarna. Nie wiadomo do czego może się jeszcze posunąć.

 • Gośćdziunia pisze:

  KOBIETO OGARNIJ SIĘ BO ROBISZ Z SIEBIE POSMIEWISKO

 • Zatroskany pisze:

  W TVN mentorką tej pani wypowiadała się na temat toksycznych ludzi. I niestety miała zdanie na ten temat jak my szarzy ludzie .

 • Gość pisze:

  Tobie się nic nie należy,, odeszłaś od męża trzy lata temu. Jesteś dla Macieja obcą osobą. Weź się do roboty, zamiast wypisywać farmazony,w które już nikt nie wierzy…

  • Gość pisze:

   Wierzą ci co lubią prawdę, a nie sztuczność i podłość.

  • Gośćkrijk pisze:

   Co ty pieprzysz ?, jaka obca kobieta jest Pani Paulina.
   Przed Bogiem ,są nadal Mężem i żoną.
   Co Bóg złączył, niech Nikt nie waży się rozłączać, bo Biada Jemu.
   Tak powiedział Pan w 10 przykazaniach Bożych i czy tego chcesz czy nie ,. Każdego to obowiązuje.

 • Gość Julcia pisze:

  Katarzyna i on wyglądają tylko jak 2 🦖🦕 dino

×