Wirtualna Polska

Dzień Matki 2023. Paulina Smaszcz boi się o synów. Dodała przejmujący post z okazji swojego święta

Dzień Matki 2023. Paulina Smaszcz boi się o synów. Dodała przejmujący post z okazji swojego święta

Paulina Smaszcz

Czy Paulina Smaszcz czegoś się może bać? Kobieta petarda, która prze do przodu, walczy o swoje i nie poddaje się nigdy? Okazuje się, że i ona może odczuwać lęk. Gwiazda współdzieli go z innymi kobietami.

Wirtualna Polska

Paulina Smaszcz wie, że bycie mamą to wielki przywilej, bo nie każda kobieta może tego doświadczyć. W Dniu Matki napisała przejmujący post, w którym opisała swoją rodzinną sytuację, złożyła życzenia mamie, ale też wzruszyła wiele osób.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dzień Matki 2023: Paulina Smaszcz szczerze o swoich lękach

Dzień matki to zwykle radosne święto. W tym dniu możemy podziękować swoim mamom za ich miłość i wsparcie. Możemy też same świętować, jeśli zostałyśmy mamami. Paulina Smaszcz odsłoniła dziś jednak przed swoimi czytelnikami ogromny lęk, który nie może jej opuścić.

Nie boję się śmierci, nie boję się już bólu fizycznego, nie boję się problemów, czy trosk, nie boję się chorób, nie boję się żyć po swojemu pod prąd – napisała najpierw.

Wymieniła więc to, czego zwykle właśnie obawiają się przeciętni ludzie. Śmierć, choroby, problemy – raczej nikt nie czeka na takie „atrakcje”. Wszyscy wolelibyśmy ich uniknąć.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

(…) boję się, że kiedy odejdę nikt nie będzie kochał moich synów tak mocno, z takim zrozumieniem, z taką uwagą i taką przestrzenią i wolnością ich wyborów i decyzji, jak ja.

Paulina Smaszcz pisze dalej o tym, jaką starała się być matką Ma nadzieję, że była uważna i wyczulona na każdy sygnał swoich dzieci . Była przy nich obecna, reagując na sukcesy i smutki.

Odchodząc będę chciała widzieć, że są szczęśliwi po swojemu, według własnej definicji i dadzą szczęście tym, którzy są dla nich najważniejsi – podsumowała.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Mama dwóch synów dodała, że z dumą patrzy na to, jak radzi sobie w życiu jej młodszy syn, a starszy zakłada rodzinę i jak dobrym jest ojcem. Podkreśliła, że uczyła ich właśnie tego – radości życia, bycia dobrymi ludźmi i patrzenia w serce każdego człowieka.

Wirtualna Polska

Życzenia Pauliny Smaszcz dla mamy

Dziennikarka zwróciła się też do swojej mamy, składając jej życzenia.

Mamo Zofio, jesteś niesamowitą, niezwykłą, silną i niepokonaną kobietą, twardą i szczerą, pomocną i wrażliwą, z poczuciem humoru i dystansem do siebie i świata. Uwielbiam śmiać się z Tobą z otaczającej nas rzeczywistości i płakać, kiedy dzieje się krzywda. JESTEŚ MOJĄ MAMĄ! Jedyną! MOJĄ – napisała Paulina.

W komentarzach fani pospieszyli z ciepłymi słowami. Wiele kobiet utożsamiło się z podejściem Pauliny Smaszcz, a także jej lękiem.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

A Wy? Macie takie obawy?


Paulina Smaszcz - synowie

Paulina Smaszcz - synowie

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Paulina Smaszcz z synami w 2014 roku

Paulina Smaszcz z synami w 2014 roku

Paulina Smaszcz z wnuczką

Paulina Smaszcz z wnuczką

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jesteś cudowną pozdrawiam serdecznie

  • Gosc pisze:

   Wkazdym jej zdaniu jest szpila w kierunku Kurzajewskuego.Jedno jest pewne zawisc i zazdrosc to wady tej pani.

  • Gość pisze:

   Ta pani kocha zyc pod prad.Jest zazdrosna i zawistna osoba.Niszczy wszystkich i wszystko co nie jest jej po drodze.Ona musi sie leczyc

 • GośćAgu pisze:

  Nikt nie kocha swoich dzieci tylko ona pierdzieli jak potłuczona żeby zaistnieć bo nikt się nią nie interesuje

  • Lucyna pisze:

   Jesteś podla skoro tak ją oceniasz. Co takiego złego napisała. Czy ty wiesz co to jest matczyna miłość i miłość do matki. Tylko kompletne zero tego nie rozumie i do tego poniża innych wartościowych ludzi.

  • GośćWK pisze:

   Jak można tak bredzić jak ty Agu

  • Gość pisze:

   Święte słowa. Tak głupiej i podłej baby w życiu nie widziałam. Przepełniona nienawiścią dosłownie zieje jadem. Tylko ona jedna kocha swoje dzieci i tak strasznie się o nie boi. Szkoda że nie myśli o swoich dzieciach jak robi z siebie idiotke. Żal mi tych dzieci że muszą się wstydzić że mają taką matkę. Znalazłaby sobie chłopa to może w końcu zajęłaby się swoim życiem. Tylko kto ją zechce.

 • Gość pisze:

  gdybys ich kochala to nigdy bys ich nie zostawila, ty kobito kochasz tylko pieniadze i nie nawidzisz pieknych i mlodych kobiet, skoncz ten belkot bo nic madrego juz nie wymyslisz, niby doktor, a taki prymityw.

  • Gość pisze:

   Brawo. W punkt

  • Gość pisze:

   Prymitywem jesteś ty. Kobito? Co to za styl i jeszcze chamskie ocenianie Pauliny jako matki. Prostaczko, odczep się od porządnych ludzi i zajmij się sobą, bo jesteś chyba nikim

  • Gość pisze:

   gosc 20.52 hahaha „najlepsza obrona jest atak,” prawda paulinko?, wszyscy wiemy, ze jak prawda cie zaboli to od razu po chamsku atakujesz.

  • GośćWK pisze:

   Może opuściła rodzinę bo mężem poza jej plecami zajmowała się już inna od lat a ona to czula

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Dorosłe dzieci muszą mieć swoje życie, tak jak ich matka. Nie zazdroszczę mamuśki….

  • Gość Anka pisze:

   Straszne babsko.. Nie daje o sobie zapomnieć.. Toksyczna matka i żona

  • Gość pisze:

   No nie daje o sobie zapomnieć skoro widocznie majątek jej i jego synów w momencie kiedy oni zaczynają dopiero wchodzic w dorosłe zycie to b. bogaty ojciec zamiast pomoc na ten moment starszemu, który założyl niedawno rodzine….. to ten majatek ojca i częściowo jeszcze ich matki wg niej, zamiast na dzieci zaczyna być przekierowywany na kochanke ??? A ten pierdzieli, że jest cały czas z nimi na „gorącej linii” przez internet i z jego flama, która „zawsze pozdrawiaja”, a żaden z synów nie byl nawet na komunii jej corki??? Nie dość, że ich od szkoły sredniej rozsylal do obcych państw na jakieś nauki, bo mu widocznie narcyzowi przeszkadzali w domu, to teraz sam zaczyna życie na nowo, a synowie niech sobie sami radzą, bo on ma teraz lepszy obiekt do wsparcia?? Zaczyna być tak jak u Krawczyka?

  • Gośćmariat pisze:

   Dokładnie tak

 • Gośćpopieram pisze:

  Pani Paulinko widać, że całym sercem kocha pani swoich synów a oni kochają Panią

 • Gość pisze:

  Piękna mama, piękną babcia

  • Gość pisze:

   hahha „piekna mama i babcia” gdzie w ktorym miejscu? to paskudne, wredne babsko, a matka z niej zadna, porzucila dzieci bo wolala kochanka, dlatego jej dzieci nie chca jej znac, klamczucha, nie ma zadnego kontaku z dziecmi od paru lat. sama pisze komenatrze i odpowiada i udaje tlok, prymityw!

 • Gość pisze:

  Ta kobieta ma jakąś zaburzoną matczyność…..dzieci się rodzi dla świata… Ona ma jakąś obsesję z tymi synami

  • Gość pisze:

   Prawidłową matczyność ma pyza – dzieci podrzucane tatusiowi

  • Gość pisze:

   A wykurzaj synów podrzucił na wychowanie swiatu, zamiast samemu ich wychować skoro ich spłodził, to ten wolal zgrywać w tym czasie gwiazdunie z tv i Casanowe i rozwalać innym rodzine!!

 • Gość pisze:

  Pani Paulino pieknie to Pani napisala, z głebi serca, popieram Pania i podziwiam za walkę o dzieci w tej sytuacji, bo jest duze prawdopodobienstwo, że ta pazerna karlica bedzie chciala ich pozbawic tego co po ojcu powinni dostac teraz juz, bo za chwile nie bedzie co zbierac z tych jego milionow, ktorymi tak ” oczarowal” pyze ze straganu!

  • Gość pisze:

   A ja myśle że cwany dziadzio ogra pyzę i każe jej podpisać intercyzę. I miłość zacznie się sypać

  • Gość 🤗 pisze:

   W głębi serca to powinna mieć matczyną miłość, a nie ogrom nienawiści, ktoś kto kocha i jest kochany żyje szczęśliwie, spokojnie i robi swoje, a o P.Kasię (pyzę) i te miliony proszę się aż tak bardzo nie martwić!

  • Gość pisze:

   Cała prawda

  • Gość to ja,,,mmm, pisze:

   A co pani przyjdzie z tej zgryżliwosci kulturalna osoba w ten sposób nie wypowiada się o innych
   . Szanowna Pani Paulina jest żałosna zgryzliwosc dzieci ma już dorosłe A mąż wiele ludzi dziwi się jak z nią wytrzymał tyle lat ,,

  • Gość pisze:

   Maciekk zyje ma sie bardzo dobrze, to wspanialu wyssportowany, facet a ty juz dzielisz jego majatek? a ty co podzielisz dziom, pewnie swoje miliomy bedzies dzielic, ktorych nie maszi jescze okaze sie , ze po twoje smierci twoje dzieci beda dlugi splacali. gdyby nie maciek to syn niemialby nawet zlotowki.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×