Smaszcz odpaliła się po złożeniu doniesienia na policję. Okrutne słowa pod adresem Cichopek i Kurzajewskiego. Ktoś tu im bardzo źle życzy…

Paulina Smaszcz, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz nie odpuszcza Kasi Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu. Znowu zaatakowała byłego męża i jego nową partnerkę, udostępniając okrutny komentarz. To odpowiedź na ostatnie rewelacje?

Paulina Smaszcz wdała się ostatnio w kilka medialnych afer. Najpierw ujawniła związek Kasi Cichopek z Maciejem Kurzajewskim, a później udzieliła kilku wywiadów, w których nie oszczędziła byłego męża. Kilka niemiłych słów z jej ust usłyszały na swój temat także Iwona PavlovićIzabela Janachowska. Wokół byłej żony dziennikarza zrobiło się spore medialne zamieszanie. Fani byli mocno podzieleni. Jedni ją wspierali, inni natomiast sugerowali, że powinna nieco odpuścić.

Smaszcz poza wywiadami zabierała też głos w social mediach, i to właśnie tam dodała nagranie z odwiedzin w domu byłej teściowej. Wrzuciła do sieci wideo, na którym mówiła do obserwatorów wprost spod domu mamy Macieja Kurzajewskiego. Dla niektórych było to już za wiele, a jedna z internautek takie zachowanie uznała nawet za stalking.

Postawa Pauliny przeraziła Macieja i jego schorowaną, 74-letnią mamę, która po spotkaniu z byłą synową musiała przyjąć leki uspokajające. Kurzajewski tym razem powiedział dość i wziął sprawy w swoje ręce. Zgłosił byłą żonę na policję, co potwierdził w rozmowie z Super Expressem:

Potwierdzam, po naradzie rodzinnej zdecydowaliśmy, że trzeba tę sprawę zgłosić policji i zrobiłem to ja. To bardzo bolesne dla nas wszystkich, dlatego nie chcę wdawać się w szczegóły.

Smaszcz raczej nie przejęła się całą sytuacją. W odpowiedzi na zachowanie swojego eks-męża przedstawiła własną wersję zdarzeń:

Stanowczo zaprzeczam doniesieniom Macieja Kurzajewskiego, że nachodzę nasze byle miejsce zamieszkania i jego mamę oraz moją byłą teściową, które przebywa w domu mojego byłego męża. Z moją byłą teściową Teresą Kurzajewską pozostaję w pozytywnych relacjach. Na posesji domu Macieja Kurzajewskiego byłam tylko raz, na prośbę moich synów, by sprawdzić, czy pies BONO po wydaniu go przez Macieja wrócił jednak do domu – powiedziała „Super Expressowi”.

Paulina Smaszcz atakuje Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Reakcja Macieja sprowokowała Paulinę do kolejnych działań. „Kobieta petarda” udostępniła na Instastory serię wiadomości, jakie otrzymała od wspierających ją fanek. Wcześniej w ten sposób poniżyła Kasię Cichopek, za co została ostro skrytykowana. I tym razem wśród licznych komentarzy nie zabrakło hejtu pod adresem Kurzopków.

Jedna z internautek ewidentnie źle życzy zakochanym, co spotkało się z aprobatą Smaszcz:

Pani Paulino, ja zawsze staram się nie oceniać nikogo, ale staram się też zrozumieć panią, bo spędziła pani wiele lat z panem Maciejem i pani najlepiej wie jako żona, matka i kobieta jak było… A ludzie co wiedzą? Nic! Oni ze sobą i tak długo nie będą. Myślę, że Katarzyna wybije się jeszcze bardziej przy jego ramieniu, a potem go zostawi

Kolejne wpisy były peanami na temat działalności Pauliny. Znajdziecie je w naszej galerii, a poniżej jedyny wspólny wywiad z Kasią i Maciejem po ogłoszeniu związku.


paulina.smaszcz_2976975762792898699
paulina.smaszcz_2976978964489651979
paulina.smaszcz_2976978573723098557

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pan Królikowski jest fajnym aktorem

 • Zatroskana pisze:

  Dramat robi się niebezpiecznie.

 • Gość pisze:

  Pan Kurzajewski za późno zareagował miał skrupuły. Nie warto było. Ona wszystkich Was niszczy i nie odpuszcza. Proszę zabezpieczyć bliskich i siebie dramat

  • Gość pisze:

   Toksyczna jest ta para Kasji i Macijka a ich zachowanie nie przypomina szczęścia ale opłacona wystawkę

  • Gość pisze:

   Niech ta dama idzie się leczyć i przestanie się mscić robić wokół siebie aferę gdyby była zdrowa umysłowo to by nie pisała sama odeszła zniszczyła związek swój a teraz wylewa pomyje na byłego męża i Kasie Pani Kasiu iMaciku miejcie to w.d…ie kochajcie się i bądźcie szcześliwi bo ta nie przestanie wam bruździć waszym życiu

  • GośćAA pisze:

   Jak niszczy? Tylko raz była tam i to w sprawie psa. To Kurzajewski jak zwyczajny przydupas zgłosił sprawę na policję. Pożal się Boże mężczyzną. Po tym już widać że wart jest Cichopek. Pasują do siebie jak dwa ziarnka w korcu maku.Ten sam poziom, z tym że Cichopek jest dodatkowo bardzo przebiegła.

  • GośćEwa pisze:

   Ma Pani rację!

 • Gość pisze:

  Pan Maciej zachowuje sie niestosownie. Zdradzał żone od wielu lat z czego robiły sobie zakłady jego koledzy i kolezanki. Myślal że dalej mogą okłamywać i lansować sie w telewizji i nikt ich nie zgani. Szkoda słów.

  • Gośćmery pisze:

   Zdradza ie zony doprowadzilo do tej sytuacij

  • Gość pisze:

   A skąd o tym wiesz …co byłaś ich materacem?!!!!!!!!!! Żałosne!!!!

  • Gość pisze:

   Przecież to P.Paulina odeszła od męża do kochanka i to P.Paulina złożyła pozew o rozwód.

  • Gość pisze:

   Od paru lat jest rozwiedziony, bo zona chciala tego. A ty byles materacem ,ze tak piszesz

  • Gość pisze:

   zadna zdrada nie usprawiedliwia takiego zachowania , ta kobieta jest niebezpieczna w swojej podłości , powinna za to odpowiedzieć , a oni czyli nowa para nie lansują się w telewizji , tylko tam pracują i mogą się spotykać i zakochiwać w kim chcą , tak jak inni pracujący w biurze czy zakładzie albo na budowie

  • Gość pisze:

   a skąd ma pan takie wiesci ja mam wrazenie ze to jego była zona jakos nie mmogła sobie ze sobą radzic chciała byc wielka pania z telewizji i jakos nie mogła nia byc i swoja flustracje wylewała na męza bo myslała ze on je załatwi miejsce w telewizji i bez przerwy cos jej nie pasowało stwarzała takie wrazenie

  • Gośćcoool pisze:

   Żona ani koledzy w pracy nie wiedzieli o skokach w bok kurzopkow, którzy chcieli szybkich rozwodów bez orzekania o winie. Dopiero jak wyjechali razem do Izraela, do syna kurzopka,to potwierdziły się domysły.Dlatego była żona jest wściekła na zdrajcę i oszusta matrymonialnego i słusznie. Cichodajka to głupia gęś, zadufana w sobie po udziale w byle jakich produkcjach TVP, i gwiazdorzy w realu. Jakim podłym typem jest skoro bez żadnych podstaw zdradzila kochającego męża i dzieci. Jej wina, bo skutecznie się podłożyła . Nie byłoby na świecie Qrestwa gdyby nie kobiety lekkich obyczajów, uprawiające sex pozamałżeński!

  • Gość pisze:

   Paulinka nie Byla mu dluzna puszczala sie z krauze ktory ma 3 dzieci i zone…
   Ma problem po 3 latach rozwodu!

  • Agnieszka pisze:

   Następna do leczenia

 • Gość pisze:

  Ta wojna ze strony pani Pauliny zatacza coraz większe kręgi . Robi się nieprzyjemnie . Ta kobieta powinna być ubezwłasnowolniona.

  • Aisa pisze:

   Zgadzam się. To wszystko jest niepotrzebne. Zero klasy.

  • Gość pisze:

   😂😂😂😂

  • Gość pisze:

   A może cichopka i kurzajką

  • Gośćmakary pisze:

   Jak szybko chcesz ubezwłasnowolnić innych a może czas zacząć od siebie???

  • Gość pisze:

   Na pewno p. Paulinie klasy brak!!! Ośmiesza się!! I właściwie czego oczekuje,bo na razie nie wiadomo!!!
   Na co liczy??? Zachowanie bardzo,, niskie”……

  • Gość pisze:

   Oby ciebie mąż lub zona tak nie potraktowal po 23 latach malzenstwa w zagrażającej życiu chorobie, a właściwie kilku prawie na raz min.: onko, udar, 5 operacji, od 2018 niektóre do teraz (byly o tym jej wywiady, video że szpitala, ost. pozytywny wywiad o mężu w I-2019, czyli rok przed rozwodem)! W chorobie stracila też pracę dyr.PR i rzecznika w korpo, a mąż który najpierw pomagał w chorobie, a potem ja jeszcze tylko dobił brakiem opieki i oziebloscia jak przestała wstawać z lozka….bo juz w tym czasie na wiosnę pojawiła się Kasia w jego programie, jego nowy obiekt westchnien. Poniżona Paulina zrozumiala że jest już sama, bez wsparcia w chorobie i wniosla o rozwod! Po rozwodzie jak pisala sama okazalo się ze jest nie tylko chora, sama, bez pracy, ale przede wszystkim bez grosza.. puszczona w przysłowiowych samych skarpetkach przez byłego meza! Chcielibyście tak płatne trole????

 • Gość pisze:

  Straszna i niebezpieczna kobieta!!!ona doprowadzi do nieszczęścia, więc powinna iść na przymusowe leczenie!a jej gawiedz…jak ich nazwała!…będzie współodpowiedzialna!!!

 • Gość Toja pisze:

  Gdzie te okrucieństwa? Ale tak czy siak Paulinka powinna już odpuścić, bo się zapędziła. Powiedziała dość i starczy nam tych informacji. Nie może kobieta przetrawić tego związku, który i tak skończy się źle dla Kaśki. Paulinko spokojnie poczekaj, Kurzaj pokaże swoją wredna stronę, ma ja wypisaną na twarzy.

  • Gość pisze:

   Już pokazał wcześnie i teraz całkiem pokazał na co go stać .Jak odbił żonę Panu Hakielowi trzeba było wywali ja albo tego gacha z TVP i byłby spokój. Ale macha nie odpuszcza .

  • Gość pisze:

   Do tanga trzeba dwojga, jak się kocha to się pozwala odejść a nie mści się na byłym 3 lata po rozwodzie, i pierze brudy przed całą Polską.
   Kasia za to miała dosyć Hakiela i jego uzależnień od hazardu i alkoholu, musiała na niego robić , ciepłe kluchy a nie chłop, przez Marcin siedzi cicho , bo sam święty nie był…

 • Dorota pisze:

  Jakie bolesne dla cieplego który szuka rozgłosu i kasy dalszej

  • Krystyna ść pisze:

   Opamiętajcie się Ci co wyrażacie swoje opinie o innych.Szukacie taniej sensacji, pilnujcie swojego życia bo bardzo przewrotne jest i lubi się mścić.Refleksja przychodzi troszkę później a odwrócić tego nie będzie można, to będzie smutne.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×