Szukaj

Wygrała pierwsze „Top Model”, urodziła syna i za chwilę skończy 30 lat. Tak dzisiaj wygląda Paulina Papierska

Paulina Papierska

Paulina Papierska

Paulina Papierska po wygraniu programu Top Model całkowicie zniknęła z mediów. Dziewczyna nie zdecydowała na karierę modelki. Właśnie na jej profilu pojawiło się nowe zdjęcie. Nadal wygląda zjawiskowo!

Paulina Papierska to zwyciężczyni pierwszej edycji Top Model. Dziewczyna szturmem przeszła przez castingi – od początku zachwyciła jury swoją urodą i figurą. Podczas programu udowodniła, że jest po prostu stworzona do pracy modelki. Pomimo nieśmiałości, nie bała się żadnych, nawet najtrudniejszych wyzwań, z którymi musieli zmagać się uczestnicy show. Na sam koniec wygryzła całą konkurencję i zgarnęła główną wygraną.

Modelka nie zdecydowała się jednak wykorzystać ogromnej sławy, która przyniósł jej udział w show TVN. Gwiazda usunęła się w cień i całkowicie poświęciła się swojemu życiu prywatnemu. Jej oczkiem w głowie stał się synek Gabriel, który zdominował jej życie.

Wielu wróżyło jej karierę niemal taką, jak zrobiła Kate Moss. Paulina była niezwykle skromna, a jej zjawiskowa uroda za każdym razem zachwycała nie tylko jury, ale i fanów programu. Kibicował jej sam Dawid Woliński, który po latach stwierdził jednak, że zmarnowała ona swoją szansę, a pierwszą edycję programu określił mianem „wtopy”.

Największą wtopą Top Model była pierwsza edycja, gdzie Paulina Papierska wygrała i dała kompletnie o sobie zapomnieć. Ale to też nie wynikało z tego, że Paulina była zła, czy niefajna. Ja bardzo byłem za Pauliną i uważam, że to jest super dziewczyna. Ale chyba nie miała tego, co Asia nazywa takim x-factorem, który jest takim star factor, który pozwala osobie się wylansować, coś fajnego zrobić. Paulina postanowiła przeczekać ten moment, a może to ją przerosło, ale to też była nauczka dla nas – powiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Niestety próżno jest szukać modelki na wybiegach, czy w kampaniach reklamowych.

Paulina Papierska obecnie. Jak wygląda i co robi?

Od zakończenia pierwszej edycji programu minęło już 9 lat. Paulina jest już dojrzałą kobietą, która w przyszłym roku będzie świętować 30. urodziny, a swoją przyszłość związała z zupełnie inną dziedziną. Razem z ukochanym wyjechała do Norwegii i tam wspólnie wychowują syna. Chociaż jej profil społecznościowy całkowicie zdominował mały Gabryś, to ostatnio mogliśmy zobaczyć kadr, który jest niezwykłą rzadkością w jej social mediach.

Na profilu modelki pojawił się jej portret. Trzeba przyznać, że niewiele się zmieniła przez ostanie kilka lat, a czas zatrzymał się dla niej w miejscu.

Dobrego dnia kochani. My jak co weekend w terenie, korzystamy z przepięknej pogody – czytamy pod zdjęciem.

Paulina pozuje bez grama makijażu i trzeba przyznać, że nadal wygląda rewelacyjnie. Kto wie, może jeszcze zmieni zdanie i ponownie zdecyduje się stanąć przed obiektywem.


Paulina Papierska

Paulina Papierska

Paulina Papierska z synem

Paulina Papierska z synem

Paulina Papierska - syn Gabriel

Paulina Papierska - syn Gabriel

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×