Paulina Papierska pokazała twarz syna! Rośnie kolejny Top Model!

Paulina Papierska syn

Paulina Papierska syn

Jak wygląda syn Pauliny Papierskiej?

Paulina Papierska pokazała twarz syna Gabriela. Chłopiec swoją urodą oczarował internautów. Zobacz, jakie komentarze pojawiły się pod adresem jedynego dziecka zwyciężczyni pierwszej edycji Top Model.

Paulina Papierska swojego czasu była prawdziwym fenomenem w polskim show-biznesie. Nic zresztą dziwnego, skoro na zawsze zapisała się już w jego historii jako pierwsza zwyciężczyni Top Model w naszym kraju. Jej wygrana była wielkim zaskoczeniem, ponieważ przez cały program walczyła z nieśmiałością – fani zapewnili jej jednak upragnione zwycięstwo. Chociaż ostatecznie Paulinie nie udało się zrobić zawrotnej kariery w modelingu, wciąż pozostaje aktywna w social mediach i ma grono wiernych obserwatorów. Obecnie jej życie skupia się zaś przede wszystkim na synku.

Gwiazda została mamą w listopadzie 2017 roku i kompletnie oszalała na punkcie swojego synka, Gabriela. Na jego punkcie oszaleli również Internauci, który pod każdym zdjęciem chłopca wypisywali setki komentarzy z komplementami. Trudno się zresztą dziwić, bo chłopczyk jest prześliczny. Obecnie ma niemal dwa latka i wygląda jak mały aniołek. Jego najnowsza fotografia z wiosennego spaceru z Papierską wywołała furorę na Instagramie.

Fani w komentarzach wróżą chłopcu karierę w modelingu, przepowiadają, że też kiedyś zdobędzie tytuł Top Modela i zachwycają się jego urodą.

Zajrzyjcie do galerii. Prawda, że jest uroczy? 😉

Śliczna Paulina Papierska pochwaliła się swoim synkiem! Już wiadomo po kim jest taki piękny!

Piękna Paulina Papierska z “Top Model” pokazała swojego synka! Bobasek jest słodki jak mama!

Fantastyczna fotografia. Paulina Papierska pokazała jak karmi piersią swojego miniaturowego przystojniaka!


Jak wygląda syn Pauliny Papierskiej z Top Model?

Jak wygląda syn Pauliny Papierskiej z Top Model?

Twarz syna Pauliny Papierskiej

Twarz syna Pauliny Papierskiej

Dziecko zwyciężczyni Top Model – Pauliny Papierskiej

Dziecko zwyciężczyni Top Model – Pauliny Papierskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×