Paulina Papierska przeszła wielką metamorfozę! Będziecie zaskoczeni nową fryzurą zwyciężczyni „Top Model”!

Paulina Papierska jak wygląda teraz?

Paulina Papierska jak wygląda teraz?

Paulina Papierska wygrała pierwszą edycję Top Model. Chociaż wróżono jej wielką karierę, gwiazda zrezygnowała z pracy w modelingu na rzecz spełniania się jako matka i partnerka. Ostatnio pokazała się w nowej fryzurze. Zobacz, jak teraz wygląda.

Pierwszą edycję Top Model wygrała Paulina Papierska, której jurorzy programu wróżyli oszałamiającą karierę na wybiegach. Karolina Korwin Piotrowska dostrzegła w ślicznotce ze Zbąszynka drugą Kate Moss, a to za sprawą niskiego jak na wymogi modelingu wzrostu. Ostatecznie z wielkich planów o podboju świata mody pozostało niewiele. Laureatka telewizyjnego show wzięła udział w kilku kampaniach w Polsce i za granicą, a następnie skupiła się na życiu osobistym.

Paulina wyemigrowała do Norwegii, ale mimo to pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami na Instagramie. To właśnie na swoim profilu podzieliła się przełomowymi dla niej wydarzeniami – ciążą, porodem, synem, a teraz swoją metamorfozą.

Paulina Papierska z grzywką

Gwiazda Top Model zmieniła fryzurę, w której na pierwszy rzut oka ciężko ją rozpoznać. W komentarzach pod zdjęciem możemy przeczytać same pozytywne opinie:

  • Świetna zmiana
  • Nie poznałam cię
  • Podobna teraz do Pauliny Krupińskiej

Papierska znacznie rozjaśniła końcówki włosów i zdecydowała się na modną grzywkę. Patrząc na jej najnowsze zdjęcie można odnieść wrażenie, że czas zatrzymał się dla niej w miejscu. Naszym zdaniem wygląda dokładnie tak samo jak w dniu, w którym odebrała dyplom z rąk Joanny Krupy.

Brakuje wam Pauliny na salonach?

Zobacz: Paulina Papierska pokazała twarz syna! Rośnie kolejny Top Model!

Zobacz: Dzisiaj rusza “Top Model 7”! A my sprawdziliśmy, co dzieje się z aż 30 finalistów poprzednich edycji!

Zobacz: Uczestniczka “Top Model” urodziła trójkę dzieci i tańczyła na rurze! Obecnie schudła 16 kilogramów i jest nie do poznania!


Paulina Papierska ma nową fryzurę – grzywkę i rozjaśnione końcówki

Paulina Papierska ma nową fryzurę – grzywkę i rozjaśnione końcówki

Paulina Papierska jest w ciąży

Paulina Papierska jest w ciąży

Paulina Papierska z synem Gabrielem na spacerze

Paulina Papierska z synem Gabrielem na spacerze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×